Agharta   Kontakt   Ragdoll   Kurilian   Koťata 
Deutsche version English version
 

Agharta,cz

Naše malá chovná stanice je registrována v mezinárodní organizaci FIFE.
Jsme členy Brněnské základní organizace (ZO 36 Brno).

Ragdoll V současné době se specializujeme na odchov koček plemen Ragdoll a Kurilský bobtail. Představujeme malý komorní chov v rodinném prostředí, ve kterém dominuje láskyplný vztah k dospělým a starým kočkám i malým mazlivým koťátkům.

Kočky Ragdoll jsou obzvláště vhodné pro chov v městském prostředí. Dobře snáší omezený prostor bytu, ale nepohrdnou ani pobytem ve volné přírodě. Velmi přilnou ke své rodině, jsou trpěliví a tolerantní k dětem. Většina Ragdolů je mimořádně mazlivá a ráda se nechá hladit a citlivě kartáčovat.

Kurilský bobtail se vyznačuje výborným zdravím a velmi vyrovnanou povahou. Je velmi pozorný a inteligentní a jeho na pohled divoké vzezření se vůbec neodráží v temperamentu. Je neagresivní, zvídavý, společenský ve vztahu k člověku i k ostatním zvířatům, vyžaduje hlazení a mazlení. Kurilský bobtail je ve střední a západní Evropě doposud prakticky neznámé plemeno.
Kurilian
Naše mazlivé kočky jsou víc než jen členy naší rodiny. Jsou středobodem naší domácnosti. Koťátka jsme se rozhodli chovat pro jejich přitažlivou roztomilou krásu a radost ze života. Jsme rádi když udělají šťastnými i další milovníky zvířat, kteří po tom touží, protože mazlivé kotě změní život člověka a ten se diví, jak předtím mohl žít bez nich.


Fédération International Féline Český svaz chovatelů Sdružení chovatelů koček

Ajro.cz - chovatelské potřeby HappyAnimals.cz - chovatelské potřeby
Katze TopListe Chovatelské stanice Centrální evidence zvířat ČR

  Tel.: +420 544 234 393   E-mail:aghartacz@yahoo.com