AK Luka Rally TEAM
Vážení motorističtí přátelé,
dovolte, abychom se v krátkosti představili. AK Luka team je autoklub věnující se soutěžím rally v rámci ČR. Se soutěžním vozem LADA 21074 rally třídy A6 se účastníme závodů pořádaných FAS ČR, ať už se jedná o pohár mistrovství ČR nebo rallysprint.

V roce 2000 jsme dosáhli ve třídě A6 skvělého 3. místa v celkovém hodnocení mistrovství rally ČR (posádka Milan Blahout - Jiří Kulíšek). Sezóna 2001 proběhla, vzhledem k náročné přestavbě vozu, méně výrazně. Rok 2002 přinesl našemu týmu s novou posádkou opět stupně vítězů a možnost obhájit závěrečný bronz ve třídě A6. Sezóna 2003 byla přínosná i poučná. Do roku 2004 jsme vzhlíželi soustředěně, s cílem těšit diváky i sponzory. Naše pátá sezóna se zatím jeví ve světle řídnoucích zdrojů.
Soutěžní vůz LADA je v celém startovním poli rally ČR ojedinělý, zato však poměrně oblíbený, výrazný a dobře zapamatovatelný. Poslední dobou již mizející pohon zadní nápravy přináší oblíbený rozevlátý styl jízdy a působivé průjezdy ostrých zatáček.
Díky peněžní podpoře našich sponzorů (možná i díky Vaší podpoře) a obětavosti celého týmu jsme se doposud mohli účastnit tohoto zajímavého sportu, získávat úspěchy a šířit kvalitní reklamu pro tisíce lačných diváků v celé ČR.

AK Luka Rally TEAM