Vítejte ve starém mlýně

Vlastnoručně jsme opravili bývalý mlýn, který teď NON STOP slouží jako pension návštěvníkům Manětína. Sjíždějí se sem z celého světa, o čemž se můžete na vlastní oči přesvědčit nahlédnutím do tlusté knihy hostí.

Obyčejní i slavní, starší i docela miminka, jednotlivci, rodiny i menší kolektivy tu oddechují, sportují, sytí se kulturou či krásami okolní čisté přírody, nebo se zde v poklidu školí. Mezi našimi hosty vítáme i vaše čtyřnohé přátele.

Solidní ubytování s domácí atmosférou

V našem pensionu máme pro Vás 15 míst ve 5 pokojích v patře a podkroví. ( 1/2, 3/3, 1/4 ) Pokoje č.1 a 2 mají WC a sprchu dohromady, č.3, 4 a 5 mají každý vlastní WC a sprchu. V domě je k dispozici společenská hala s krbovými kamny a TV + SAT ( šipky, šachy, scrable, stolní fotbal, ale i knihy o historii a krásách zdejšího kraje.) Každé podlaží má svou malou kuchyňku s ledničkou. V domě a na terase nabízíme hostům občerstvení.

A když je hezky...

Venku naši hosté rádi využívají terasu,zahradu na jižním svahu s ohništěm, dvůr s parkovištěm,a řadou aktivit ( stolní tenis, ruské kuželky, vzduchová pistole...) Půjčujeme drobné sportovní náčiní i jízdní kola. Připravujeme zřízení hřiště pro petangue.

Pro Vaše potěšení

zprostředkujeme vyjížďky koňmo, ve voze, vyhlídkové lety. Pro Vaše zahraniční přátele máme rybářské povolenky, dohodneme i možnost lovu.(černá zvěř,srnčí,jelen sika) Hlavní nabídkou našeho okolí je turistika. Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací jakýchkoliv výletů,popř. her. Známe tu snad každý kámen (i ten největší balvan v ČR ).


Těšíme se na Vás v Měnětíně - Haidlmaierovi

Patička stránky