Foto Lev
ARCHA společnost profesionálních lezců
O FIRMĚ
O firmě
Služby
Partneři
Fotogalerie
Kontakt
 
 
Vítáme Vás na stránkách naší společnosti. 

Jak již z podtilulu vyplývá, jsme společností, která realizuje služby zákazníkům pomocí horolezecké techniky. Své služby poskytujeme na českém trhu již od roku 1991, v začátcích jako sdružení, v současnosti jako společnost s ručením  omezeným ARCHA - Falc Ivan, s.r.o.

Ačkoli sídlíme v Praze, naši činnost provádíme na celém území České republiky. Uskutečnili jsme zakázky různého rozsahu s různou náročností, od drobných oprav po komplexní práce na objektech. Podrobnější informace o naší nabídce najdete na stránce Služby. Alespoň malou část naší práce bychom Vám chtěli zdokumentovat na stránce Zakázky, bohužel, stránka se teprve připravuje.

V průběhu naší podnikatelské činnosti jsme uspokojili desítky zákazníků, s některými jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Naším krédem zůstává, i přes některé negativní zkušenosti, vyhovět každému zákazníkovi, pokud je to alespoň trochu možné. 

Při práci se nám občas podaří dostat se do míst, kam téměř nikdo jiný nepřijde. Potom se nám otevírají pohledy, které stojí za zaznamenání. A tak občas uděláme pár snímků zajímavých (snad nejen) úhlem pohledu. Několik záběrů je pro Vás připraveno na stránkách Fotogalerie.

Máte-li zájem, prohlédněte si další stránky naší prezentace. Pokud pro Vás můžeme cokoli vykonat, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím uvedených spojení

Děkujeme za pozornost, kterou jste naší společnosti věnovali.

     
       
 WEBovský počítadlo