MACEJKO

autoškola - autodoprava   Jsme velice rádi, že Vás můžeme přivítat na internetových stránkách naší firmy. Naším cílem je neustále zdokonalovat naše služby a komunikaci s našimi zákazníky a právě vstup do světa internetu vnímáme jako další krok.

   Nabízíme individuální a kvalifikovaný přístup a samozřejmě maximální přizpůsobení Vašim časovým možnostem. Snažíme se též veškerými dostupnými prostředky zjednodušit Vaši cestu k řidičskému oprávnení.

   Autoškola Macejko působí v regionu od roku 1990. Do roku 1996 jsme jsme byli v pronájmu v areálu motelu Horal, v tomto roce byla dostavěna vlastní budova autoškoly v Lipové ulici č. 506 v Trutnově.

   Umístěním autoškoly v bezprostřední blízkosti centra, jsme vyšli vstříc zákazníkovi nejen polohou, ale i zlepšením podmínek výuky, rozšířením nabídky služeb nejen výcviku všech skupin, ale školením řidičů referentů, nově i pravidelným školením řidičů skupin C, D a E a i získáním zpět odborné způsobilosti. Novinkou naší autoškoly je počítačově řízený trenažér.

Objekt autoškoly