Blimunda Norbat

Blimunda je naše milá společnice. _________________________________________________________

Blimunda pochází z chovatelské stanice Norbat až od Severního moře, z Koszaliny u paní Basii a Wojtka Tejge.

Narodila se 24.IV.2007 se 3 kocourky - Bemolem, Bastianen, Brego mamince Britanii Arwene Asgard*PL, štastným otcem byl CH Qwai Goon Jinn Zwycięzca Troli*PL.

.  

 Naše panička si pro ni jela až do Waršavy, kam ji její chovatelé přivezli. Vybírala ji podle barvy kožíšku a horoskopu, aby se Florenssovi líbila. A taky že se líbí!Jakmile vejde Florenss do pokoje, kde je právě Blimunda, ihned utíká za ním a něžce se o něj otírá.
Když k nám přijela, byla plachá a schovávala se u paničky v pracovně. Ale už se dávno otrkala a stala se z ní sebevědomá kočika, po kterýé se každá návštěva kouká.

Inu, Bližka se umí nosit, zrzka jedna!A jaký má hebký kožíšek, nejjemnější ze všech! Asi proto, že u Severního moře je velká zima a fouká tam studený vítr. Tady ho sice nepotřebuje, ale pořád o něj pečuje stejně jako o svůj veliký ocas.

A co má koťátka, to je teprve hrdá! Má taky na co. Jsou to první koťátka, která se vyvedla barvou po tatínkovi. Určitě chtěla udělat Floškovi radost. Chodím se koukat jak rostou přes okraj košíčku. Jsou to pěkní cvalici. Stará se o ně naprosto vzorně!