Horoskop Blimundy Norbat
Blimunda se na rodila 24.4.2007 v polském Koszalině před 3. hodinou ráno. Jejím slunečním znamením je Býk a tak není divu, že je klidná a má ráda fyzický konstakt, jak s ostatními kočkami, tak s lidmi. Má svá oblíbená místa, kde odpočívá a nemusí je často měnit.

Výborně postavený Merkur v Beranu prozrazuje, že je chytrá, rychle reaguje a dovede "mluvit". Ovšem u plemene norských koček nejde o nějaké nepříjmené mňaučení, pokud chce něco říci, vystačí si s jedním nebo dvěmy "mňau" a to ještě v ne moc hlasité podobě. S Neptunem v I. domě se jí ani moc nemusí říkat, dokáže vycítit, co jí chcete sdělit.

Mars v konjunkci s Uranem jí nadělil mrštnost, což je znát, leží si a leží a pak hop a je u vás. U některých plemen může být i zrádný, může totiž patřit i nějaké dračici, co vás poškrábe. Ale u norských koček něco takového nehrozí, jsou velmi přátelské, zejména když mají Jupiter v XI. domě jako naše Bližka!

Luna ve znamení Lva na descendetu jí do života přivedla Florensse, kterého miluje z celého srdce. Ostatně už 24-ka při narození ukazuje na tvora, pro jehož láska není jen slovo, ale doslova celý život. Protože Florenss se narodil se Sluncem ve Lvu, poblíž její Luny, od počátku pobytu u nás k němu přirozeně inklinuje a je vždy moc šťastná, když si na ni náš Pán domácnosti najde chvíli času, třeba na něžné opečovávání.

Lev v horoskopu také dělá světlejší zbarvení kožíšku a jemné chloupky. Bližka je má načechrané a heboučké jak peříčko. A ocas má hezčí než všechny lišky a veverky z okolí! Právě proto ji všechny návštěvy obdivují a ona se předvádí jako Princezna..