Vyprávění ze života norské lesní kočky Funny Girl Od Věže  - tentokráte o rodičích

Tak tohle je moje maminka Freyalyse Sanne. Ale protože je to moc složité, doma jí říkají Sissi. Ta je pěkná, viďte! Vypadá hodně  divoce, ale ve skutečnosti je to ta nejhodnější máma pod sluncem! Přijela se svými chovateli do Prahy až z dalekého Haagu. Už jako koťátko byla tak krásná, že se do ní její nynější panička zamilovala na první pohled. No není divu.

Ještě se musím pochlubit, že maminka je šampion. V mladším věku se zúčastníla několika výstav, no asi tak 10. Ale teď  už se jí nechce. Ležet v kleci a nechat se okukovat, to je nuda, pánové. A navíc nemá čas. Zrovna má další koťátka, už třetí. Můžete se na ně klidně kouknout,  Vám to jistě dovolí.  


 Můj taťka pochází pro změnu z Polska a jmenuje se jako nějaký rytíř, Armani El Retigo. Nevím jestli je větší fešák on, nebo jeho páníček. Když mě  moje velitelka načechrá kožíšek  trošku proti srsti, už jsem skoro tak velká  a vypadám jako on! Jen tu skrvnu na čumáčku mám jinačí. Ale umím se tvářit stejně  zarputile!

Tatínek je evropský šampión. Stejně jako jeho brácha a můj strýček Bond El Retigo. Má pohárů jako nějaký král. To zíráte, kočky! '