17. dubna 2008 se ARAMIS  a FLORENSSOVI narodila 4 kotátka

zpět na koťátka

zpět na rozcestník

Ve druhé polovině dubna vládla na obloze velmi silná konstelace. Kdo se v této době narodil, získal díky ní výjimečné vlastnosti i osud. Proto ani koťátka nemají obyčejná jména, ale opravdu vznešená, posilující ještě jejich životní šance.
Velký trigon mezi Sluncem, Saturnem a Plutonem jim dává velkou odolnost, takže náklady za veterinární péči můžete rovnou vyškrtnout. Pevné zdraví a dlouhý život mají totiž i bez sudiček. Mars na ASC jim dodává i dostatek energie a průbojnosti. Tato koťata se dokáží porvat se životem, i když zatím se derou jen k máminu cecíku.
Slunce a Merkur na vrcholu nebes jim slibuje světský úspěch a také inteligenci. Mají šanci dostat se do dobrých rodin a na výstavách skvělého hodnocení. Venuše v Beranu jim zase nadělila vřelé srdce, které nabízí bezprostředně náklonnost každému člověku i zvířeti. Výborné aspekty se Saturnem ukazují na vrozenou učenlivost koťátek, které si snadno vštípí správné návyky. Pokud budou žít ve větší společnosti, přirozeně zaujmou vůdčí pozici.

NOVINKY - 5.5.  začala koťátka vykukovat z prádelního koše a tak si zasloužila nový, větší pelíšek, který jim už dovolí učit se prvním krůčkům

8.6. Koťátka už mají skoro 2 měsíce. Jsou už plně samostatná, baští maso i granulky, chodí vzorně na kočkolit. Běhají po celém bytě, ráda spolu dovádí nebo naopak vzorně spí v pelíšku .Podívejte se na jejich nové fotografie..

n CESMINA

n CASHMIR

o CAESAR

o CLAUDIUS

černě želvovinová s bílým

černě želvovinová s bílým

černá s bílým

černá s bílým -mourovaná