APS AutoPlyn System APS - to Main Page
Ceník
O nás
Produkty
Kontakt

 

Sekvenční vícebodové vstřikování plynu MAGIC G3 s novým reduktorem Compact do výkonu 260 kW a vstřikovači nové generace JET

České zařízení na trhu

Jedná se o vícebodové sekvenční vstřikování plynu SGI (Sequential Gas Injection) nové generace, které je určeno zejména pro moderní automobily vybavené systémem OBD. Systém Magic zajišťuje minimální ztrátu výkonu motoru, nízkou spotřebu a zachování emisních hodnot vozidla včetně zachování plné funkce OBD vozidla. Díky přesnému (výpočet v reálnem čase zajišťuje 16-ti bitový mikroprocesor) a velmi rychlému dávkování množství plynu (vstřikovače JET patří k nejrychlejším) jsou vozidla vybavená tímto systémem charakteristická svou výbornou dynamikou, ustáleným volnoběhem a zachováním vysokých výkonů při nízké spotřebě plynu. Díky integraci emulátoru a ovládání vstřikovačů do jediné řídící jednotky systém nevyžaduje dodatečnou montáž žádných externích emulátorů atp. což snižuje finální cenu instalace.Systém je určen pro vozidla s třemi až osmi válci.

Výhody systému MAGIC G3:

  • jednoduchá montáž
  • samonastavovací režim
  • návody, popisy a komunikační sw v češtině
  • vyhovuje pro vozidla s OBD2
  • plnohodnotná komunikace s PC
  • plnohodnotná palubní diagnostika
  • řízení výkonným mikroprocesorem v reálném čase
  • vynikající cena

Systém Magic se vstřikovači JET je v současnosti opravdu vyjímečný a to díky nejen své nízké bezkonkurenční ceně, ale také svým technickým řešením a ovládáním vstřikovačů.Proměnné pulsní řízení dovoluje otevírat, udržovat či uzavírat cívku vstřikovače různými, přesně vypočtenými silami. Tím dokáže nejen stanovit přesnou délku otevření, ale také jeho rychlost a stanovit přesný tzv. přídržný proud při otevření aniž by docházelo k přehřívání. Takovýmto způsobem řízení vstřikovače jsou stanovena v podstatě úplně nová kritéria na přesnost a rychlost vstřiku (bez problémů zvládá řešit tzv.dodatečné přívstřiky).

Vstřikovače JET byly pro systém Magic G3 zvoleny záměrně , právě pro svou bezkonkurenční rychlost a přesnost. Se systémem Magic G3 je samozřejmě možné použít i jiné vstřikovače (Keihin, Valtek atp.), tím ale dochází ke zhoršení výše uvedených parametrů při řízení vstřiku. Navíc jsou vstřikovače JET velmi jednoduše čistitelné a nevyžadují speciální a drahé fibrové filtry plynné fáze.

Systém Magic G3 je moderním českým zařízením na vysoké technické úrovni. Díky českému výrobci garantujeme i po mnoha letech provozu servis včetně náhradních dílů za nízké ceny.

Systém Magic G3 var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-8453291-23']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); border=0>

Systém Magic G3