ŽENY

.

Otevřené mistrovství Slezska v badmintonu
pro rok 2013

Oddíl badmintonu SK p.e.m.a. Opava uspořádal 20. dubna 2013 první ročník Otevřeného mistrovství Slezska v badmintonu ve hře plastovými míčky, který byl zároveň XI. ročníkem tradičního turnaje O titul přeborníka Opavy.
O titul ve dvouhře bojovalo 36 mužů a 4 ženy. V soutěži hrané švýcarem na 6 kol si nejlépe vedl Radim Tomšík, který zvítězil přesvědčivě bez ztráty setu. Na druhém místě skončil Martin Sýkora, třetí byl horším poměrem míčků Petr Grygar (všichni Opava). V soutěži žen zvítězila Eliška Hepprová před Ivanou Grygarčíkovou a Janou Poledníkovou.

Turnajem byla ukončena další sezóna GP Bad Opava, putovní pohár získali do svého držení v mužské kategorii Martin Sýkora a v ženách Olga Hromadová.