Pro vstup do internetového obchodu klikni ZDE

 

Badmintonová raketa YONEX Voltric 70 je nová raketa z nové série VOLTRIC firmy YONEX. Raketa je vyrobena novými technologiemi a podporuje novou herní koncepci firmy YONEX.

Tri-Voltage technologie znamená zesílení rámu na třech místech hlavy rakety – dvou protilehlých v horní části hlavy a třetím v T spoji na spodní části, kde hlava navazuje na dřík rakety. Zesílení horní části hlavy rakety přináší větší sílu pro smeč, ale tím menší kontrolu. Tri-Voltage zkombinuje výhody obou vyvážení. Yonex Voltric přináší o 5 % tvrdší smeče – ale zároveň dobré vedení rakety a vysokou míru kontroly nad údery.

Soupeře zastraší i agresivní zvuk dik speciálnímu Sound Filter systému. Zvuk rakety při úderu je kratší výraznější a hlasitější.

Přehled technologií modelu: TRI VOLTAGE SYSTEM, ISOMETRIC, BUILT-IN T-JOINT, SOUND FILTER

Model VOLTRIC 70 je určen především pokročilým hráčům a hráčkám badmintonu. Raketa má tuhý rám a je určena pro útočnější styl hry. Je vyvážená do hlavy a velmi dobře ovladatelná.

Badmintonová raketa YONEX Voltric 70 reprezentuje novou generaci raket s inovativní technologií. Součástí dodávky je i termoobal.

 

Váha 3U (85.0-89.9 g)
Barva rakety Bílo-černá
Barva omotávky černá
Určení Více pokročilí a závodní hráči, útočný styl
Tuhost/pružnost Tuhý rám (Stiff)
Vyvažení Do hlavy
Materiál - hlava rakety H.M. Graphite / Sound Filter / Tangsten
Materiál - rám rakety H.M. Graphite / Ultra PEF