cz ger
logo2      logo

Sídlo agentury:   Mgr. Ladislav Flegl, Markvartice 204, 471 25 Jablonné v Podještědí


Valid XHTML 1.0 Strict

Ubytování:

* Penzion - Česká hospoda

Penzion Česká hospoda - certifikovaný penzion *** , se nachází v obci Heřmanice v Podještědí , 4 km od Jablonného v Podještědí , na úpatí Lužických hor. Obec je na poloviční cestě mezi Libercem a Českou Lípou v těsné blízkosti německých hranic.

* Penzion - Zámeček

Penzion se náchází v poklidné obci Trávník, je výborným východiskem nejen pro klasickou turistiku ale jsou zde také skvělé možnosti pro cykloturistiku.

* Penzion - U Nevrklů    www.liberec2009.com

Pension U Nevrklů poskytuje ubytování se snídaněmi. Sociální zařízení v patře i přízemí. 2 dvoulůžkové pokoje v patře. Konfortní 2 lůžkový apartmán v přízemí. Klidné prostředí nedaleko od lyžařského areálu Ještěd, právě mezi Ještědem a lyžařským areálem ve Vesci. Penzion leží 5 minut autem od Tipsport areny. Těšíme se na Vás.

* Apartmán - Zdena Mikešová

Tento apartmán má kapacitu 5 osob. Je vybaven TV, lednicí, mikrovlnkou a menší kuchyňkou, která je také vybavená. Apartmán má samostatný vchod, parkování je ve dvoře za bránou.

* Penzion U Salvátora****

Penzion se nachází přímo na náměstí v Jablonném v Podještědí. Budova penzionu je označována za jednu z nejhodnotnějších z těch, které stojí na náměstí. Všechny pokoje odpovídají standardu Asociaci hotelů a restaurací České republiky - AHR ČR ****.

* Hotel Diamo

Hotel se nachází cca 10km od Jablonného v Podještědí, je vzdálen 150 m od vodní nádrže Horka kde je možnost vodního lyžování.

* Cafe penzion - Venezia J+J

Penzion rodinného typu v klidné uličce nedaleko náměstí. Láká především vyhlášená kuchyně.

* Penzion - Cleopatra

Ubytování je v rodinném penzionu, v podhůří Lužických hor, nedaleko od poutního místa, Jablonného v Podještědí. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, případně čtyřlůžkový apartmán. V penzionu je také restaurace s celodenním provozem a slouží nejen pro ubytované.

* Ubytování u Ryšavých

Objekt je situován spíše již v okrajové části města, nedaleko je zámek Lemberk a studánka sv. Zdislavy.

* Penzion - Volák

Klidná část čtvrti Markvartice, na cestě ke Zdislavině studánce a k Lemberku.

* Privát U Pokorných

Dům stojí v jedné postranní ulici, nedaleko centra, z podkroví je krásný výhled na baziliku sv.Zdislavy a Vavřince.

* Penzion restaurant Sportturia - Polesí

Penzion se nachází v CHKO Lužické hory ve vesničce Polesí, která je vzdálena 24 km od Liberce, 10 od hraničního přechodu se SRN v Hrádku nad Nisou.

* Petrova Bouda

Penzion se náchází v těsné blízkosti sjezdových tratí pod vrcholem Luže.


* Chatový tábor Heřmanice

Volat paní Šimánkovou, tel.: 720 260 578.

* Turistická ubytovna

300 m od hlavní obchodní ulice Jablonného v Podještědí, 600m od baziliky sv. Zdislavy a Vavřince a náměstí, 500 m k autobusovému a vlakovému nádraží

* Chata Polesí

chata se nachází v CHKO Lužické hory ve vesničce Polesí, která je vzdálena 24 km od Liberce, 10km od hraničního přechodu se SRN v Hrádku nad Nisou.


Širší okolí:


* Ubytování pod Ještědem

Chata nedaleko vrcholu hory Ještěd, s velkou zahradou a příjemným posezením.


nahoru

Kontakt :     Tel./Fax: 487 762 409     Mobil: 724 230 697     E-mail: ca.luzice@volny.cz