O firmě

Computer Propag Centrum spol s.r.o

Koncesovaná firma pro montáže elektronických zabezpečovacích zařízení/EZS/
" ZLODĚJI ZLODĚJI ve dne v noci choději "
a proto je nejvyšší čas ochránit svůj majetek montáží zabezpečovacího zařízení

kliknutím na obrázky otevřete aktuální nabídku
.

Využijte naší službu: cenovou nabídku bez jakýchkoli závazků provedeme ... ZDARMA ... ZDARMA ... ZDARMA ...

Ze statistiky vyplývá, že největší počet trestných činů je v oblasti majetkové kriminality.Vykradení bytu je v každém případě pro postižené šokem, který může vyvolat stress s dalšími následky. Kromě běžně kradených věcí většinou nenávratně zmizí nebo jsou zničeny i předměty, ke kterým máte nejen hmotný ale i citový vztah např. rodinné šperky, fotografie, upomínkové předměty, důležité osobní listiny, klíče od garáží, chat, bytů rodičů nebo dětí, náhr.klíče od auta. Nehovoře o zdevastování vykradených bytů a zničení toho co nebylo odneseno.

Nejčastější způsob vloupání do objektů : 48 % dveřmi a 37 % okny./15 % je narušení objektů jinou cestou dveře a okna tedy dohromady představují v přízemí 85 % nebezpečí z kriminálních činů vloupáním.
Naprosto nezávazně Vám vysvětlíme a předvedeme vše, co vás zajímá v oblasti zabezpečení objektů. Stačí zavolat na naše telefonní čísla a dohodnout návštěvu v naší vzorkovně v Zimákově ulici.V případě nepřítomnosti stačí na záznamníku zanechat vaše tel.číslo a jméno, případně zavolat na mobilní telefon.
katalog firem Computer Propag Centrum, spol. s r.o. na stránkách katalogu firem