Uveřejněné části e-mailů týkající internetových stránek s železniční tématikou fira.hyperlink.cz

   Vaši stránku jsem našel tak, že uprostřed největšího pracovního fofru jsem nechal vyhledávač najít něco k heslu Tábor - Bechyně. Vaše stránka se objevila hned na prvním místě. Když jsem se na ní podíval, okamžitě jsem přestal spěchat a prolezl jsem ji úplně celou, včetně osobní části. Taková stránka fakt potěší.
   Musím přiznat, že toho 16.8. jsem byl na Bechyňce poprvé. Byl jsem nadšen jak technikou, tak především lidmi okolo. Z mnoha dojmů vybírám dva. Ten první: když pan revizor ukončoval "eine kleine rauchpause" vyklepáváním fajfky o talíř nárazníku Elinky. To zvonění je nezapomenutelné. Ten druhý: když před příjezdem na bechyňský most byli fotografové vyzváni k nástupu do akce. Takovou vstřícnost jsem až dosud nezažil.
   Díky za vše. Ať Vám dobře běhají mašiny i internet.

MG

   Při svých toulkách "po síti" jsem narazil na Vaše stránky, které mě opravdu zaujaly. Vynikají především precizním designem, který však není na úkor obsahu, což se v dnešní době velmi cení...
   Nejvíce mě však zaujala sekce, která se věnuje parním lokomotivám. Tak precizní atlas parních lokomotiv jsem na internetu ještě nenašel, a proto Vám patří mé hluboké uznání.

MH

   Hezké stránky.Přeji hezký den.

JM

Vážený pane,
objevil jsem vaše stránky o modrých šípech. Jsem rád za každou takovou stránku.
Mnoho zdaru do další práce přeje

ZL.

Dobry den,
   Vaše stránky jsou docela jedinečné, co se některých informaci tyče, a proto jsem se rozhodl požádat vás o pomoc. Pracuji na ČSDsetu do počítačové hry transport tycoon, a velmi rad bych použil i vůz M260.o -Stříbrný šíp, ale nepodařilo se mi sehnat žádné fotografie, tak jsem se chtěl zeptat, jestli byste neměl nějaké k dispozici.
 
Dekuji JK

Dobrý den,
blahopřeji ke krásnému webu o mašinkách (
http://fira.hyperlink.cz/ ). Ač nejsem jejich fanda, rád jsem si ho přečetl.
Škoda jen věcné chyby, které jsem si povšiml. Smělá konstrukce Průmyslového paláce (
http://fira.hyperlink.cz/mot_lok.htm ) se nevypíná a nikdy nevypínala v Holešovicích.

S pozdravem VK

Stránky jsou super, hlavně hudba je dobrý nápad.

J.

Přeji hezký večer.Jsem tak trochu fanda do železnice a to zejména vozidel elektrické trakce. Na celém internetu jsem našel
jedinou, byť skromnou informaci o elektrické jednotce E10.01 jen na Vašem webu, za což Vám děkuji. Jinak
jsou ale Vaše stránky perfektní, zejména co se týče rozsáhlosti a textové části.

PV

Vítám Vás p.Daranský,
velice rád si prohlížím Vaše stránky a mohu Vás ujistit, že jsou velmi hezké a zajímavé. Já jsem pracoval také jako strojvedoucí a v r.2005 jsem odešel od ČD na sociální program. Přes Tábor jsem jezdil v r.1967-1969, nejdřív na parní lokomotivě jako topič a po té na os.vlacích na T 478.1013 a pak na T 478.1156. Jezdil jsem v turnuse na os.vlacích Praha-Č.Budějovice-Praha. Byla to krásná doba, železnice je pořád mým velkým koníčkem.

JJ

Zdravím
 
Jsem webmaster stránek http:www.rodny-loko.ic.cz. Vaše stránky mě uchvátily jako zatím jiné ne, a proto jsem se rozhodl Vás požádat,  zdali by jste umístil na vaše stránky odkaz, nebo ikonu, kterou naleznete na adrese www.rodny-loko.ic.cz/11.gif . S tím, že bych na mou stránku umístil odkaz taktéž. Pokud máte ikonku o rozměrech 88x31 též ji rád umístím na své stránky. Předem moc děkuji.

B

Ahoj, předem mi dovol, abych Tě pochválil za tyto internetové stránky...,jsou super, vážně... Chci se též zeptat, kde se dá sehnat taková perfektní hudba, která na těchto stránkách hraje??

TK