Seznam


Seznam Mapy: Najdete nás zde

 

E-MAIL:
demisro@volny.cz 
 
telefon:
+420 474 396185
 
fax:
+420 474 396413

Hotel centrál se nachází pod úpatím klínovce - krušné hory v obci kovářská. Vzhledem ke své poloze, dává velmi dobré možnosti pro zimní sporty, letní pěší i cykloturistiku, s možností výletů do lázeňské oblasti karlovy vary a jáchymov, dále do blízkého saska - srn z hraničních přechodů boží dar a hora svatého šebestiána.

Lyžařský areál klínovec se nachází 9 km od hotelu.

V letním období lze dále k provozování vodních sportů, koupání a rybaření využít přehradní nádrže nechranice u kadaně a aqua centra v klášterci nad ohří. V klášterci nad ohří se dále nachází zámek thun, kde je umístěno muzeum porcelánu, velký zámecký park a lázeňské prameny eugenie a kyselka.

Okresní město chomutov, které leží ve směru na prahu, vybízí k návštěvě známého zoo parku a ke koupání v kamencovém jezeře.

Přímo v obci kovářská je možno shlédnout letecké muzeum z období ii. světové války a celá oblast krušných hor je známé naleziště minerálů.

V přilehlém městečku vejprty, kde se nachází pěší hraniční přechod do SRN, je možnost navštívit známou galerii "h" s expozicí kemenných soch a výtvarného umění.

 

 


Bazén
barevně a větší

Ke zpříjemnění pobytu hotel  nabízí:

bazén

saunu

perličkovou lázeň

masáže (na objednávku)

fitnes

snack bar

pivnice

restaurace

kavárna


Hotelový bar
barevně a větší

Hotelová restaurace
barevně a větší