Pošlete nám email


Nechcete-li jen rychle získat potápěčskou certifikaci, ale chcete se skutečně naučit potápět, jsme tu pro Vás.

Sportovní potápění je v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících rekreačních aktivit. Je považováno za jednu z příjemných možností trávení volného času na dovolené u moře a možnost poznávání něčeho nového.
Naše kurzy jsou prováděny zkušenými instruktory podle celosvětově uznávaných systémech SDI/TDI, CMAS a UDI.
Po úspěšném absolvování výcviku získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který Vám umožní potápění ve všech mořích světa. Náš systém umožňuje rovněž postupné zdokonalování dovedností a zvyšování kvalifikace absolvováním dalších kurzů.
Základním kurzem je výcvik na kvalifikaci SDI OPEN WATER DIVER pro zájemce od 10 let, kvalifikaci CMAS P* pro zájemce od 15 let a kvalifikaci UDI OPEN WATER DIVER od 12let. Tento kurz je určen začínajícím potápěčům. Jeho absolventi se naučí správnému používání potápěčské výstroje pro potápění se vzduchovým přístrojem ve volné vodě do malých hloubek. Kurzu se může zúčastnit každý plavec s dobrým zdravím. Kurz se skládá s teoretické části, praktické průpravy v bazénu a závěrečného potápění ve volné vodě. Potápění ve volné vodě je prováděno na vodních plochách v okolí Brna, případně v Jaderském moři.
Po úspěšném absolvování kurzu a s plnění všech nutných podmínek bude účastníkovi vystavena plastová certifikační karta platná pro potápění na celém světě.
Po získání další potápěčské praxe je možno absolvovat další výcvik v širokém výběru specializovaných kurzů SDI, na kvalifikaci CMAS P** nebo UDI ADVANCED OPEN WATER DIVER.
Každý účastník kurzu musí mít vlastní ploutve, potápěčské brýle a dýchací trubici (šnorchl). Zapůjčení ostatního vybavení včetně plnění vzduchu je v ČR v ceně výcviku.

! Během výcviku je poskytována prodejnou PASKO sleva na nákup potápěčského vybavení !

Ceník kurzů, služeb a výukových materiálů

Pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je při potápění se vzduchovým přístrojem pod vodou, pořádáme krátké seznamovací kurzy, ve kterých bude se zájemci po krátkém teoretickém výkladu uskutečněn ponor v bazénu v délce trvání 15-20 minut. Na závěr účastník obdrží diplom, který mu bude připomínat krásné prožitky pod vodou.

Výhodnou nabídku použitého vybavení najdete v našem bazaru.