Naše firma se zabývá návrhy a realizací kachlových kamen, krbů a sporáků. Stavíme po celé České republice, ale i v zahraničí. Dodáváme i samotný materiál, např. keramické kachle, sporákové kování a krbové vložky.
 

Postup objednání kachlových kamen je u naší firmy následující. Zákazník si u nás vybere ze široké nabídky typů kamen (katalogy, fotky, projekty). Poté mu vypracujeme vlastní projekt na základě dodaného půdorysu místnosti (možnost i návštěvy v místě realizace kamen) a připravíme přesnou cenovou kalkulaci. Dodací termín od podepsání smlouvy k vlastní realizaci se pohybuje od 5 do 12 týdnů, podle náročnosti stavby. Jelikož každý zákazník má jiné rozměrové možnosti i představy je každé dílo originálem.
Ve spolupráci s našimi kamnáři Vám zajistíme kompletní stavbu kachlových kamen (krbů) "na klíč". Cena kachlových kamen (krbů) se odvíjí podle typu, velikosti a náročnosti stavby.
 

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na našich telefonních číslech.
 

Kachlová kamna a krby jsou dnes symptomem individuální bytové kultury na vyšší úrovni. Jestliže splňují vaše osobní přání a harmonicky zapadají do stávající architektury, vytvářejí kachlová kamna a krby útulné prostředí.

Nabízíme krbová kachlová kamna, která jsou spojením kvality a luxusního designu. Kachlové krby na míru. Vytápění už nemusí být finančně náročné. Krby s výměníkem vám ušetří peníze. Krbová kamna s výměníkem - romantika a nezávislost na drahém topení v jednom. Kachlová kamna do moderních interiérů. Krbová kamna na pelety se postarají o romantiku a teplo ve vašem bytě. Vyberte si z naší nabídky krbová kamna Praha.

 

 

www.krby-fortell.cz. Seznam                            


Naše firma je členem cechu kamnářů ČR.