MUDr. Vítězslav Kouřil - Privátní ordinace dětské a dorostové psychiatrie

Informace pro pacienty, jejich rodiče, pedagogy a kolegy spolupracujících pracovišť

Z vážných zdravotních důvodů jsem v březnu 2014 přerušil privátní praxi a v prosinci 2014 ji ukončil. Od ledna 2015 pracuji na část úvazku v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně:

Zaměření je hlavně na konziliární péči o hospitalizované pacienty, tam, kde je potřebné i na následnou ambulantní léčbu. Taktéž na děti, které jsou v péči i jiných odborných dětských ambulancí.

Volná kapacita slouží pro ostatní klientelu, je však limitovaná. Z těchto důvodů nemohu poskytnout dostatečnou péči o dlouhodobé problémy výchovné, rozvodové a porozvodové situace s řízením o úpravě styku. V těchto případech může jít jen o pomoc zaměřenou na akutní psychické potíže dítěte, překlenutí čekací doby než je dostupná péče v jiné ambulanci.

Ambulantní privátní praxi dětské a dorostové psychiatrie na adrese Zlín, Okružní 4699, převzala od května 2015 MUDr. Jitka Michlová, provoz čtvrtek a pátek. Kontakt na mobilním čísle 605 066 906, nejlépe tyto dny, v ostatní pracovní dny po dvanácté hodině. Paní doktorka preferuje objednání na emailovou adresu e.t.II@seznam.cz s uvedením požadavku a vašeho telefonního čísla.

Kontakty

Mobilní telefon: 604 459 623

OBJEDNÁNÍ – ZMĚNY TERMÍNU prosím jen telefonicky, aby bylo možno domluvit den, hodinu a další potřebné informace. Vyřizuje pouze lékař na uvedeném mobilním čísle, nevyžadujte po sestrách na pevných linkách KNTB.

Elektronická pošta:

Dokumenty ke stažení

ms word icon Kdo je kdo

ms word icon Negativní vlivy ADHD na uplatnění ve škole

ms word icon ABC ve škole

ms word icon ADHD v dospělosti

ms word icon Doporučená literatura

ms word icon Léčba Ritalinem