Dr.Oždí ~ webmaster, webdesigner, konzultant

Dr.Oždí tvoří internetové prezentace a weby

Dr.Oždí je webmasterem a webdesignerem, specialistou na free-hosting a nízkorozpočtové weby.

Dr.Oždí je dodavatelem kompletních internetových prezentací a webových stránek, tvůrce internetových obchodů, konzultant pro internetové služby, např. komunikace, SEM & SEO a další.

Jestliže připravujete vyváženou internetovou variantu ke svému podnikání, individuální prezentaci (umění, zájmové skupiny, atp.), hledáte-li možnosti spolupráce, nebo jen informaci, jsme tu pro Vás (kontakt ...»).

Web, prezentace, www stránky

Stejně jako inzerce v televizi, rádiu, v reklamních tiskovinách, reprezentuje internetová prezentace Vaše zájmy, Vaše produkty, Vaše podnikání, a stává se nedílnou součástí každé marketingové strategie (podrobně ...»).

Doména, adresa, URL, link

Základním kamenem Vaší internetové prezentace je doména. Doména představuje identifikaci Vaší vstupní webové stránky pro její návštěvníky a vyhledávací roboty.

S růstem internetové sítě a zvyšováním možností, které internet nabízí, se jeví vytvoření domény a následně i prezentace již v počátku jakéhokoliv podnikání jako nezbytnost (podrobně ...»).

Webhosting, web-hosting

Webhosting je poskytnutým prostorem pro publikování Vaší prezentace v síti internetu a je spojen s výběrem vhodného hostujícího serveru a volbou optimálního balíčku služeb. Tímto krokem nabudete jistoty dostupnosti a funkčnosti Vaší prezentace a zároveň úspory prostředků v případě nepotřebných služeb (podrobně...»).

Free-hosting, free-web, free-webhosting

Freehostingové prezentace bývají finančně i časově nenáročnou formou Vašeho podnikání na internetu. Náklady s nimi spojené tvoří pouze vytvoření optimální prezentace a její pravidelná obsahová aktualizace; zpravidla tedy nejste zatíženi žádnými paušálními poplatky (podrobně...»).

Komunikace prostřednictvím webu

Když potřebujete právě v tomto okamžiku něco sdělit svým obchodním přátelům či blízkým, jeví se použití e-mailu a SMS nejednodušší formou komunikace. Variabilita, produktivita a finanční nenáročnost staví tyto média do čela informačních toků dneška (podrobně...»).

Web-outsourcing

Web-outsourcingem rozumíme zajištění procesů, zahrnutých do provozu webové prezentace, vně vlastních podnikových procesů, dodavatelem-webmasterem (podrobně ...»).

SEM - Search engine marketing & SEO - Search engine optimization

Potřeba získání přízně vyhledávacích robotů s neustálým rozpínáním internetu progresivně roste. Jak jinak by bylo možné mezi několika miliardami stránek po celém světě, popř. mezi miliony česky psanými stránkami, najít jednu jedinou ? (podrobně...»)

Referenční projekty

Mezi naše realizované projekty patří weby a prezentace v široké škále oborů a zcela odlišných zaměření na cílové skupiny návštěvníků. Najdete zde prodejní inzeráty, internetové obchody, prezentace firem, weby s publicistickým zaměřením, rozsáhlé fotogalerie a mnohé další (podrobně...»).

Ceník poskytovaných služeb

Společně vyhodnotíme klíčové body pro základ Vaší  prezentace a určíme nejvhodnější vizuálně-komunikační formy s návštěvníky. Profesionálním přístupem ke všem hlediskům a citlivým splynutím dílčích prvků v jeden celek vznikne Váš web. Web "ušitý na míru" (podrobně...»).

Kontaktujte nás

Jestliže připravujete vyváženou internetovou variantu ke svému podnikání, individuální prezentaci (umění, zájmové skupiny, atp.), hledáte-li možnosti spolupráce, nebo jen informaci, jsme tu pro Vás (kontakt ...»). 

 

Zpět na vstupní stránku