Dr.Oždí ~ webmaster, webdesigner, konzultant

Doména, adresa, URL, link

Základním kamenem Vaší internetové prezentace je doména. Doména představuje identifikaci Vaší vstupní webové stránky pro její návštěvníky a vyhledávací roboty.

Správný výběr domény vyplývá z logického odvození od tématu prezentace a usnadňuje nalezení návštěvníkům a internetovým vyhledávačům.

S růstem internetové sítě a zvyšováním možností, které internet nabízí, se jeví vytvoření domény a následně i prezentace již v počátku jakéhokoliv podnikání jako nezbytnost.

Rezervujte si svoji doménu už dnes!

Založte si svou doménu dříve, než bude patřit Vašemu konkurentovi.

Máte již dnes představu o svém "bytí" na internetu? Neváhejte, volných doménových jmen stále ubývá.

Dr.Oždí je připraven pomoci Vám při výběru hostitelského serveru, vhodného pásma domény (.CZ, .COM, .NET, .ORG, .INFO a .BIZ) i doménového jména II. řádu, například: mojestranky.com

Freehostingová doména ?

Dr.Oždí je specialistou na free-hosting, který představuje vytvoření domény III. řádu a umístění stránek na hostující server, například: mojestranky.hostujícíserver.cz. Zpravidla v tomto případě nejste zatíženi žádnými paušálními poplatky.

Velmi efektivní a cenově méně náročné je umístění stránek na subdoménu města, odkud zadavatel pochází, například: mojestranky.humpolec.cz

Pomoc při výběru vhodného hostingu i založení Vaší domény provádíme zcela bezplatně.

 

Zpět na vstupní stránku