Dr.Oždí ~ webmaster, webdesigner, konzultant

Free-hosting, free-web, free-webhosting

je finančně i časově nenáročnou formou Vašeho podnikání na internetu. Náklady s ním spojené tvoří pouze vytvoření optimální prezentace a její pravidelná obsahová aktualizace; zpravidla tedy nejste zatíženi žádnými paušálními poplatky.

Tento druh služby je zvláště vhodný pro soukromé osoby, nebo "menší prezentace" firem pro podání obecných informací.

Finanční výhodnost free-hostingu však daní nižší komfort služeb serveru a poněkud zhoršená dostupnost stránek- přibližně 99%, tj. cca 15 minut denně - kdy může docházet ke zpomalení načítání stránek. K úplné nedostupnosti stránek dochází vyjímečně.

Úspěšný free-hostingový web ?

V souvislosti s využitím free-hostingu je vhodné připomenout také „strašáka“ ztráty důvěry v prezentovaný subjekt. Studie však ukazují, že návštěvníci kladou daleko větší důraz na provedení prezentace (až 75%), kvalitní a bohatý obsah (až 50%), přehlednost a snadnou orientaci (až 35%), než na název domény (až 11%).

Free-hostingové prezentace se mohou těšit srovnatelné oblibě (např. NůžkyOnline, dříve www.volny.cz/nuzkyonline) a stejně početné návštěvnosti (viz. Počítadlo.cz) jako obdobné weby s nákladným hostingem.

Publikování - uložení stránek na internetu

Stránky jsou vytvořeny a jsou uloženy na serveru...
...ale nikdo o nich neví!

V okamžiku publikování Vaší prezentace na internetovém serveru provádí Dr.Oždí automaticky a zcela bezplatně i registrace a nastavení internetových katalogů, vyhledávačů a nastavení serverů internetové podpory (počítadla, formuláře, aj.).

V případě registrace stránek s free-hostingovou doménou do drtivé většiny internetových katalogů se nesetkáváme s diskriminací.

Je samozřejmostí, že každá prezentace obsahuje prvky zpětné reakce (statistiky pro monitorování reakcí návštěvníků), jejichž vyhodnocování přispívá k úspěšnosti internetového podnikaní.

Pomoc při výběru vhodného free-hostingového serveru i založení Vaší domény provádíme zcela bezplatně.

Dr.Oždí je připraven zajistit formou outsourcingu funkčnost a pravidelné aktualizace Vaší prezentace, popř. zaškolit personál zadavatele, neboť běžné zásahy zvládne i každý zkušenější uživatel PC.

 

Zpět na vstupní stránku