Dr.Oždí ~ webmaster, webdesigner, konzultant

Webhosting, web-hosting

je prostorem pro publikování Vaší prezentace v síti internetu a je spojen s výběrem vhodného hostujícího serveru a volbou optimálního balíčku služeb. Tímto krokem nabudete jistoty dostupnosti a funkčnosti Vaší prezentace a zároveň úspory prostředků v případě nepotřebných služeb.

Dr.Oždí je připraven pomoci Vám při výběru spolehlivého hostitelského serveru, vhodného pásma domény (.CZ, .COM, .NET, .ORG, .INFO a .BIZ) i doménového jména II. řádu, například: mojestranky.com.  Velmi efektivní a cenově méně náročné je umístění stránek na subdoménu informačního serveru města, odkud zadavatel pochází, například: mojestranky.humpolec.cz

Publikování - uložení stránek na internetu

Stránky jsou vytvořeny a jsou uloženy na serveru...
...ale nikdo o nich neví!

V okamžiku publikování Vaší prezentace na internetovém serveru provádí Dr.Oždí automaticky a zcela bezplatně i registrace a nastavení internetových katalogů, vyhledávačů a nastavení serverů internetové podpory (počítadla, formuláře, aj.).

Je samozřejmostí, že každá prezentace obsahuje prvky zpětné reakce (statistiky pro monitorování reakcí návštěvníků), jejichž vyhodnocování přispívá k úspěšnosti internetového podnikaní.

Dr.Oždí je připraven zajistit formou outsourcingu funkčnost a pravidelné aktualizace Vaší prezentace, popř. zaškolit personál zadavatele, neboť běžné zásahy zvládne i každý zkušenější uživatel PC.

 

Zpět na vstupní stránku