Dr.Oždí ~ webmaster, webdesigner, konzultant

Referenční projekty

» Montáž a servis klimatizace , firemní vizitka dodavatele klimatizací pro serverovny, kanceláře, výrobní haly i domácnosti.  Montáž a servis klimatizace

Představení nabídky služeb firmy Klimatizace Vladimír Hykl, dodávající moderní klimatizační jednotky včetně montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Dodávky elektroinstalací včetně revizí.

Web tvoří přehled služeb s fotogalerií a stránka s kontaktními údaji a dotazním formulářem.

Kompletní správa reklamních kampaní v síti BillBoard a Sklik.

 

 

» Drtiče kuchyňského odpadu, domovská stránka dodavatele a kuchyňských drtičů pro domácnosti a restaurace. Drtiče kuchyňského odpadu

Kompletní redesign "představení firmy" LV servis na moderní "prodejní" web elektrických spotřebičů pro moderní kuchyně- drtičů odpadů.

Web tvoří devět HTML stránek s objednávkovými formuláři zboží, informace pro uživatele, kontaktí údaje s dotazním formulářem.

Kompletní správa reklamních kampaní v síti BillBoard a Sklik.

 

 

» Handy cutted glass, gallery, galerie ručně broušeného křišťálového skla Handy cutted glass

Set of handy cutted Bohemian leaded crystal glass.

Web tvoří devět HTML stránek s objednávkovými formuláři zboží, informace pro uživatele, kontaktí údaje s dotazním formulářem.

 

 

 

» Veřejné akvárium Česká Lípa, prezentace expozic exotických ryb a rostlin ve specifických přírodních subsystémech. Veřejné akvárium Česká Lípa

Úprava a modernizace designu vstupní stránky a optimalizace zdrojového kódu pro vyhledávače (SEO).

 

 

 

» Mistav-CL s.r.o. Česká Lípa, redesign webové prezentace stavební firmy v odstínu "podnikových barev". Mistav-CL s.r.o. Česká Lípa

Informace o firmě, rozsáhlá fotogalerie referenčních projektů.

 

 

 

» KDK eko Floor, webová prezentace dodavatele průmyslových podlah. Průmyslové podlahy KDK eko Floor

Podrobné informace o dodávaných podlahových systémech, nechybí fotogalerie s projekty "před" a "po"

Základ webu jsou tři HTML stránky a několi desítek fotografií.

 

 

» Penzion Hedi, domovská stránka poskytovatele rekreačního ubytování v Jizerských horách. Heidi - ubytování Jizerské hory

Stránky obsahují velmi podrobné informace o možnostech ubytování, doplněné velkým množstvím fotografií. Rovněž slovem i fotografiemi představují návštěvníkům okolní prostředí.

Základem webu je asi dvacet HTML stránek ve třech jazykových verzích a asi 30 grafických souborů. Stránky byly vytvořeny ve dvou variantách designu - "zimní" a "letní".

Kompletní správa sezóních reklamních kampaní v síti BillBoard a Sklik.

 

 

» Výprodej lyží a lyžařského vázání pro Skialpinismus - výprodej vybavení pro vyhraněný lyžařský styl.

Lyže a lyžařské vázání pro Skialpinismus

Výprodej přebytků internetového obchodu.

Web tvoří několik souborů různých formátů; fotografie zboží a HTML soubory.

 

 

» Veterán Škoda Octavia Super 1962 - prodejní prezentace více než padesát let starého veteránu.

Veterán Škoda Octavia Super 1962 na prodej

Web laděný v retro stylu padeátých a šedesátých let kombinuje historické obrázky a články s novodobými barevnými fotografiemi velkého formátu. Majitel podrobně představuje svůj veterán potenciálním zájemcům. Web se skládá z několika základních stránek, asi třiceti fotografií s náhledy a obsahuje jazykové verze.

 

 

» TAXI-RV, taxislužba - internetová prezentace taxislužby a kurýrní přepravy v Mladé Boleslavi a Bělé pod Bezdězem.

TAXI-RV, taxislužba Radomír Vytiska

Na titulní straně je firma stručně představena, ceník, kontakt a pod, na třech nezbytných stranách dále podrobněji uveden seznam služeb, orientační ceník dálkových tras, stránka s kontakty a kontaktním formulářem web uzavírá.
Prezentace je složena ze čtyř HTML stránek a několika grafických souborů.

 

 

» Lyže a lyžařské vybavení pro Skialpinismus - internetový obchod s vybavením pro vyhraněný lyžařský styl.

Lyže a lyžařské vybavení pro Skialpinismus

Úzce speializovaný internetový obchod s výbavou pro nový styl free lyžování.
Web tvoří několik desítek souborů HTML formátu, fotografie zboží ve formátu JPG a několik desítek grafických soubory.

 

 

» Dopravní stavby Česká Lípa s.r.o. - projekční a stavební činnost, nákladní autodoprava.

Představení portfolia dynamické stavební společnosti. Na šesti základních stránkách se návštěvníkovi dostane veškerých informací související se společností.

Web tvoří dvě desítky souborů HTML formátu, desítky fotografií ve formátu JPG a další grafické soubory.

 

 

» Zámečnictví Mužík - Svářečské a zámečnické práce, stručné představení rozsahu aktivit podnikatele z Mimoně.

Zámečnictví Mužík - Svářečské a zámečnické práce

Prezentace je složena ze čtyřech tematických částí, bohatě doplněná fotografiemi provedených zakázek. Nechybí registrace stránek v katalozích, sledování a vyhodnocování návštěvnosti, zařazení mezi servery výměnných reklamních kampaní a další.

 

 

» EUROTHERM-CZ, zateplování fasád a sanace budov komerční prezentace stavební společnosti EUROTHERM-CZ s.r.o.

EUROTHERM - CZ, fasádní a sanační systémy, repase panelových domů, zateplování budov

Rozsáhlá internetová prezentace podrobně představuje stavební společnost, dodavatele komplexních řešení pro sanace a zateplování panelové výstavby.

Na několika desítkách stránek nalezne příchozí veškeré informace o možnostech používaných systémů a technologií, včetně spousty fotografií. Na stránce "Sanace krok za krokem" je návštěvníkovi pomocí fotografií s komentáři nabídnuto seznámení s komplexní opravou běžného panelového domu.

Obsahovým pilířem prezentace je více než čtyřicet HTML stránek a více než sto fotografií. Web obsahuje i několik desítek různých grafických souborů.

 

 

» Průmyslové podlahy a Izolace střech, komerční prezentace stavební společnosti KDK eko IZOL–CZ s.r.o.

KDK eko IZOL - Průmyslové podlahy a Izolace a hydroizolace střech

Webová prezentace podrobně představuje dvě samostatné, v oboru úspěšné divize společnosti, "Průmyslové podlahy" a "Izolace střech".

Dvě souběžné informační linie webu obsahují podrobné nabídky služeb obou divizí firmy, stránky s představením, referencemi a v neposlední řadě i fotogalerie s referenčními snímky.

Obsahovou kostru prezentace tvoří více než čtyřicet HTML stránek, včetně úvodních stránek v jiných jazycích, a asi sto souborů v různých grafických formátech.

 

 

» Penzion u lesa, domovská stránka poskytovatele rekreačního ubytování v Jizerských horách. Penzion u lesa

Stránky obsahují velmi podrobné informace o možnostech ubytování, doplněné velkým množstvím fotografií. Rovněž slovem i fotografiemi představují návštěvníkům okolní prostředí.

Základem webu je asi dvacet HTML stránek ve třech jazykových verzích a asi 30 grafických souborů. Stránky byly vytvořeny ve dvou variantách designu - "zimní" a "letní".

 

 

» Sbírka gramodesek a pivních tácků na prodej, inzerát volně visící na internetu. Sbírka gramofonových desek a pivních tácků na prodej

Tento web tvoří pouze dvě samostatné HTML stránky a několik obrázků inzerovaných předmětů.

Nechybí bannerová podpora stránek, statistiky, registrace stránek v internetových prohlížečích a pod. Návštěvník může přímo zadavateli odeslat on-line objednávku, nebo dotaz na inzerát.

 

 

» Dr.Oždí fotografuje, fotí, snímkuje, seká digitální fotky, soukromá fotogalerie digitálních fotografií. Dr.Oždí fotografuje digi foťákem Olympus C-750 UZ, malá fotogalerie

Web je věnovaný amatérské digitální fotografii a představení digitálního fotoaparátu Olympus C-750UZ. Stránky neustále rostou podle přibývajících fotografií a doplňovaných informací.
 Pilířem prezentace je asi deset HTML stránek informací, dalších, řádově několik stovek souborů všech formátů, je věnovaných vlastní fotogalerii.

 

 

» Prodáme chalupu ve Východních Čechách, soukromé stránky se zajímavě pojatým inzerováním nemovitosti na prodej. Celý web sestává z podrobných informacích o nemovitosti, obsáhlé fotogalerie, stránky s odkazy na okolní města a zajímavosti v kraji, i odkazy na umělecké fotogalerie autorů fotících v oblasti.Prodáme chalupu na severu Východních Čech

Informačním základem webu jsou tři textové stránky s podrobným popisem nemovitosti, jejího pozemku s okolím a stránka se stručným životopisem. Zadavatel volil možnost poskytnout návštěvníkovi co největší množství textových i obrazových informací a reakci nechává plně na něm samotném.

Jádro tvoří asi 130HTML souborů, včetně jazykových mutací, a asi 60grafických souborů.

 

 

» Kralupská drbárna, osobní stránky s publicistickým i jiným zaměřením. Celý web sestává z krátkých povídek, článků, literárních kritik i komentářů k filmům a k jejich kritikám. Kralupská drbárna

Pro autorův obsah byl podle jeho přání a potřeb vytvořen velmi jednoduchý model rozvržení všech stránek, s ohledem i na co nejjednodušší redakční zásahy. Za střízlivou navigací se skrývá asi 50 HTML souborů a několik grafických souborů.

 

 

» Václav Heřman, malíř obrazů, internetové představení umělecké tvorby úspěšného malíře. Václav Heřman - malíř obrazů

Celý web sestává pouze z několika stránek. Návštěvník zde najde hlavní body z malířova profesního životopisu, náhledy aktuálních umělcových děl, stránku kontaktů i odkazy na aktuální výstavy i stálé expozice.

Web obsahuje šest HTML souborů a kolem 40 souborů různých grafických formátů

 

 

» Gatompark.cz, domovská stránka poskytovatele webhostingu a internetové i komunikační podpory, komerčního programátora internetových prezentací a představitele systému internetové reklamy.Gatompark.cz

Stránky dynamicky narůstají do množstevní i obsahové velikosti podle přísunu dat zadavatele, přibývají služby návštěvníkům, rozšiřuje se redakční zázemí. Stránky se věnují i uveřejňování článků nezávislých publicistů, včetně komentářů samotných čtenářů.

Obsahová osa prezentace sestává z asi 60 HTML souborů a 100 souborů různých grafických formátů.

 

 

» Peugeot 306 SR, internetová prezentace v podobě prodejního "inzerátu" na osobní vůz.

Peugeot 306 SR na prodejZ několika velkých fotografií a technických dat získá návštěvník základní informace o prodávaném voze, aniž by byl nezbytně nutný jeho přímý kontakt s majitelem. Příchozími jsou čtenáři inzertních tiskovin, či návštěvníci internetových diskusí a  zápisů v "knihách návštěv" webů s libovolným zaměřením.

Prezentaci provází jen základních registrace v internetových katalozích a vyhledávačích, podporu kvalitní návštěvnosti zajišťuje stránkám velmi účelně sám zadavatel. 
Finální podobu tvoří 17 grafických souborů ve 3 HTML souborech.

V červenci 2004 ukončen !

Za sedm měsíců web navštívilo 3402 návštěvníků (sessions) a prohlédli si 6739 stránek.

 

 

» J+J GLASS, internetová prezentace rodinného podniku s tradiční výrobou a zpracováním českého skla.

Zadavatel staví do čela své produkce široký sortiment ověsových svítidel a kusovou výrobu uměleckých dekorativních předmětů s vysokým podílem ruční práce.J+J GLASS

Na téměř dvě stě velkých fotografiích objevíte kompletní průřez výrobou podniku i možnost nákupu většiny výrobků přímo prostřednictvím internetu. Každou skupinu předmětů provází vlastním slovem zakladatelé podniku, nechybí technické detaily výroby a zpracování skla, nabídka výroby dle požadavku zákazníka.

Webové stránky jsou tvořeny a přidávány do prezentace průběžně, v závislosti na přísunu podkladů od zadavatele. Ve finální podobě je počítáno s publikováním více než 400 grafických souborů ve 250 HTML souborech.

Nedokončen ...

 

 

» NůžkyOnline ver 2., od  4.4.2003, nová verze komerční webové prezentace.

Provozovatelem je brněnská společnost RAGOS, výhradní dovozce střihacího nářadí a řezacích nástrojů japonské společnosti KAI.

NůžkyOnline ver 2. Nová verze internetové prezentace doznala oproti původní z počátku roku 2002 zcela generálních změn. Byl pro větší stabilitu změněn hostující server a změněna i URL adresa. Byla zlepšena navigace a orientace návštěvníků, zjednodušeny online obchody i rozšířen katalog výrobků. Web byl doplněn o online "Informační centrum" pro možnost komunikace mezi návštěvníky, přibyla kniha návštěv a chat. Návštěvníci mohou sledovat právě aktuální ankety a sami se zapojit do tvorby stránek.

Novou verzi stránek tvoří necelá stovka souborů HTML formátu a 120 grafických souborů. Každá ze stránek je podrobně monitorována a vyhodnocována v rámci úspěšnosti mezi návštěvníky.

Tato free-hostingová prezentace se těší srovnatelné návštěvnosti (viz. Počítadlo.cz) jako obdobné weby s nákladným hostingem.
Výsledky SEO: nůžky |  nůžky |  krejčovský střih

 

 

» SAHIBOVA FOTOGALERIE, stránky věnované umělecké fotografii.  Po několika úspěšných výstavách se stěžejní díla autorovy tvorby dočkala vlastní  internetové prezentace. SAHIB

Nosnými pilíři stránek jsou tři témata autorových děl, "Putování po Indii", "Lidé na fotografii" a "Svatební fotografie". Všechny fotografie sám autor komentuje, stránky věnované Putování po Indii jsou doprovázeny poutavými články z umělcova deníku.

Celou prezentaci tvoří více než 120 velkoformátových fotografií a tři tematické internetové obchody, tj. přibližně 150 souborů HTML a přes 250grafických souborů. Všechny publikované texty jsou ve dvou jazycích.
Výsledky SEO: Sahib |  Sahib |  fotogalerie Indie |  fotogalerie Indie

 

 

» NůžkyOnline ver 1., 12.2.2002 - 4.4.2003, (na vstupní stránce je nenásilné přesměrování na verzi 2).

Komerční webové stránky firmy RAGOS, která je  výhradní dovozce
střihacího nářadí a řezacích nástrojů japonské společnosti KAI.

NůžkyOnline ver 1. Srdce projektu tvoří online internetový obchod s grafickým zpracováním katalogu nabízených výrobků. Rozvržení všech stránek je optimalizováno pro přehlednost a pohodlné nakupování návštěvníků. Nechybí ohlasy návštěvníků, uveřejňování novinek, prostor pro poradenství atd.

Prezentaci tvoří asi 60 souborů HTML formátu, kolem 90 grafických souborů a soubor ZIP offline verze.

 

Zpět na vstupní stránku