Meče, dýky, kroužková zbroj

Cílem naši společnosti je lépe proniknout do období gotiky a do způsobu života. Našimi zbraněmi chceme ukázat obtížnost přežití v tomto období.

Čepele jsou vyrobené z tepelně zpracované pružinové oceli. Záštity a hrušky jsou kované nebo soustružené. Dýky vyrábíme v délkách: 30 cm, 40 cm, 50 cm a 60 cm. Čepel je rovná nebo zvlněná (plameňák). Meče vyrábíme jednoruční krátké (dámské), dlouhé a jedenapůlruční. Meče a dýky jsou vhodné jak k šermu tak k dekoraci.
K výrobkům vyrábíme kožené závěsníky a pochvy v černé a hnědé barvě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat na adrese:

Ing. Jiří Hořínek, Náhorní 13, 616 00 Brno
Telefon: 543 241 282, e-mail: vyzbroj@volny.cz

 

Meče

Dýky

Pochvy a závěsníky

Kroužková zbroj

Kroužková zbroj (svatováclavský styl, husté pletení) je vyrobena z drátu 1,6 mm. Kroužky mají průměr 8 mm. Zbroj nabízíme bez povrchové úpravy nebo s povrchovou úpravu zinkování a černění.

Základní výrobní sortiment tvoří drátěné kapuce (krátké, dlouhé i dětské), košile, kalhoty, vesty, zbroj na koně a doplňky k plátové zbroji.

Doplňkové výrobky

Zde vytváříme nový trend v oblasti nestandardního oblečení. Modely nejsou vyrobeny z textilu, ale z hliníkových koleček. Mezi náš základní sortiment patří: košile, vesta, kalhoty a sukně. Modely nabízíme jak ve standardních velikostech, tak i na zakázku.