Vítejte

na mých webových stránkách.


Moji milí pacienti a rodiče pacientů. S hlubokým politováním vám musím sdělit, že ze závažných rodinných důvodů jsem byla nucena ukončit lékařskou praxi, což jsem oznámila na těchto stránkách již dříve.

Karty těch pacientů, kteří si je nevyzvedli, jsou podle zákona uloženy na Magistrátu hl. m. Prahy (Odbor správních činností ve zdravotnictví a sociální péči, Charvátova 145/9, 110 00 Praha 1). Tam budou k dispozici pro předání novému lékaři, ktrého si vyberete (viz fomulář zde).

Byla jsem s vámi ráda a mrzí mě, že se musím rozloučit. Přeji všem hodně štěstí a úspěchů v životě. Vzpomínejte na mě v dobrém.


Dodatek 28. května: Podle sdělení zdravotního odboru Magistrátu budou všechny tam uložené zdravotní karty předány MUDr. Leoně Tylingrové, praktické lékařce pro děti a dorost, Tajovského 1310/4, 142 00 Praha 4, která tyto pacienty automaticky převezme do péče. Pokud jste si už našli jiného lékaře, případně pokud chcete přejít k jinému lékaři, obraťte se, prosim, na ni. (Oficiální sdělení Magistrátu naleznete zde.)


Jste [CNW:Counter] návštěvník této stránky.
Návštěvnost stránek sledují servery CNW a

NAVRCHOLU.cz