'));

O společnosti a její činnosti

Specializujeme se ve výrobě produktů pro trh fytoterapeutik. Naše produkty jsou zcela přírodního charakteru, bez obsahu umělých sladidel a dodatečných konzervačních látek. V současnosti zavádíme nový produkt kloubní výživy FLEX CODE®. Jeho unikátní složení s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové ho řadí mezi inovativní produkty kloubní výživy na českém trhu.

Firma spolupracuje s Institutem celostní medicíny v Praze a periodicky svým zákazníkům nabízí slevy na zdravotní služby institutu.

O nás

Společnost byla založena roku 1998 jako mezinárodní společnost s centrem v Praze. Ve spolupráci s předními odborníky v oblasti fytoterapie postupně vyvinula řadu přírodních doplňků stravy, určených k řešení a předcházení civilizačních nemocí.

Vize

Věříme ve způsob vedení zdravého a plnohodnotného života. Svým působením chceme našim zákazníkům poskytnout služby a produkty vysoké kvality za férovou cenu. Naše firma existuje proto, aby pomáhala lidem zlepšit jejich zdravotní potíže a cítili se lépe ve své každodenní činnosti.

Spolupráce

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou lékařů Institutu celostní medicíny v Praze. Spolupracujeme s lékařkou celostní medicíny, mající patnáctiletou praxi v oboru interního lékařství a čtrnáctiletou praxi s alternativní medicínou: EAV metoda, VEGA, homeopatie, fytoterapie, čínská medicína. Úspěšně pomáhá klientům s jejích problémy, se kterými si klasická medicína nedovede poradit. Má úspěchy i při léčbě chronických problémů.

Poradna

Poskytneme vám informace a odpovíme na Vaše dotazy ohledně produktů a výživy.