Popis: D:\EZT\Logo EZT.gifEZT - ELEKTROOPRAVNA A PRODEJ ZDENĚK TULIS

                                                                                                                    Radkov 19, 592 53 Strážek, tel/fax: 566 567 702, M: 604 372 131, e-mail: ezt@volny.cz


 » O firmě                                       

 » Oprava elektromotorů            

 » Elektroinstalace                       

 » Servis domácích spotřebičů  

 » Prodej zboží a materiálu        

 » Prodej náhradních dílů            

 » Reference                                  

 » Kontakty                                    

 » Napište nám                             

Aktuálně

- Výhodný odprodej elektromotorů, elektrických akumulačních kamen a dalšího zboží - nabízíme k odprodeji nově převinuté elektromotory, použitá akumulační kamna a další zboží. Aktuální nabídku najdete zde.

- Věrnostní program pro naše zákazníky - pro naše zákazníky jsme připravili speciální věrnostní program, který jim přináší řadu výhod a slev na naše služby. Více informací k našemu věrnostnímu programu najdete zde

- Program výhod pro firemní zákazníky - všichni zákazníci z řad firemní klientely mají nyní šanci čerpat vybrané výhody na naše služby v oblasti elektro. Více informací o programu výhod pro firemní zákazníky najdete zde.

- Nový partnerský program - podnikatelům a dalším subjektům se zájmem o spolupráci na bázi programu provizí za zprostředkování výsledných zakázek nabízíme zajímavé podmínky spolupráce.  Více informací k našemu partnerskému programu najdete zde.

- Hledáme spolupráci s jinými firmami - hledáme subjekty zabývající se realizací rozsáhlejších projektů (stavební firmy, developery, stolařské firmy, apod.), kteří mají zájem o spolupráci při realizaci společných zakázek s požadavkem na částečnou dodávku zboží a prací v oblasti elektro.

- Veřejné a vánoční osvětlení - zejména pro obecní samosprávu nabízíme realizaci kompletních projektů veřejného a vánočního osvětlení, správu místního rozhlasu, jakož i provádění speciálních elektroinstalací spojených s realizací různých slavností a jiných veřejných akcí.

- Provoz 24 hod. 7 dní v týdnu - jelikož si přejeme Vám, naši vážení zákazníci, nabízet kvalitní služby a to kdykoliv, kdy o ně projevíte zájem, tak nyní zcela nově nabízíme možnost sjednání služeb v režimu 24 hod. a 7 dní v týdnu.

 

Výhradní servis pro značky

Popis: D:\EZT\images\Whirlpool.gif  Popis: D:\EZT\images\Zanussi.gif  Popis: D:\EZT\images\Electrolux.gif  Popis: D:\EZT\images\Ignis.gif   Popis: D:\EZT\images\Indesit.gif  Popis: D:\EZT\images\Bauknecht.gif Popis: D:\EZT\images\Ariston.gif

a další ...