Aktuálně


Agentura MABEL svoji činnost nepřerušila ani v době letních prázdnin, opět velmi flexibilně vychází vstříc požadavkům svých klientů/studentů - vzhledem k jejich dovoleným atd.

Příjemné prostředí učebny tradičně atmosféru letní výuky ještě umocňuje.

Zároveň se již tvoří rozvrh pro nastávající školní rok 2017/18. Proto neváhejte a přihlašte se včas!
Agentura MABEL slaví!

5. prosince 1997 slavnostně otevřela své brány, resp. dveře - a to v rámci

DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

a zájemci o výuku se jen hrnuli...
a MABEL se dosud tzv. nezastavila, své brány nezavřela
/až na symbolické prázdniny :-)

Výuku v kalendářním roce 2016 ukončí MABEL ve středu 14. prosince - a ten školní bude pokračovat od 2. ledna 2017.

Letošní přání MABEL vánoční a novoroční má opět originální pojetí - (viz foto) - spolu s rozvernou krasobruslařkou - a v holandštině - MABEL symbolicky přeje
"samé desítky"
(maximální počet bodů udělovaných v krasobruslení v bývalém hodnocení :-) Důvody jsou jasné - majitelka agentury, Mgr. Radka Sadílková, je od dětství vášnivou fanynkou krasobruslení - a se sborem Gadium Cantorum letos absolvovala první zahraniční turné - právě do Nizozemí.

Ať se daří!Agentura MABEL pojala příchod léta radostně a vzletně - a svým studentům a klientům tentokrát rozdává originální rozverné keramické berušky spolu s přáním splnění letních plánů do puntíku! Zároveň rozvrh MABEL plynule přechází do letní mimořádné - individuální i firemní - výuky Aj, Fj, opět v příjemném prostředí vlastní učebny - či samozřejmě přímo na pracovišti studentů!

V případě zájmu, prosím, co nejdříve sdělte své představy, požadavky, MABEL je připravena vyjít vstříc Vašemu harmonogramu jako vždy velmi flexibilně.Agentura MABEL neotálela a s blížícím se ADVENTEM již rozdává své tradiční originální přání a keramickou "Mábelku", tentokrát na motivy motýlí :-)

A jelikož se kronika MABEL nemýlí, 5. prosince oslaví učebna v sídle MABEL výročí - v roce 1997 zde zahájila svoji činnost DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

A obrazně řečeno, od té doby - SINCE 1997 - "se dveře MABEL netrhly" :-)

Agentura MABEL spolu se studenty zahájila pravidelnou výuku francouzštiny, angličtiny 2. ledna 2015 a s "novým rokem" začala rozdávat novoroční "Mábelky" vybízející k radosti ze zpěvu a řeči, a to i v cizím jazyce.

Jelikož majitelka agentury - Mgr. Radka Sadílková - zároveň zpívá ve smíšeném sboru GAUDIUM CANTORUM, zájemcům přidává jako bonus CD s názvem VLASTNÍ CESTOU vydané k 10. výročí založení tohoto sboru.

Bonne année! Happy new year!
TELEGRAFICKY:
DODD aneb Den otevrenych dveri a destniku se vydaril, pocasi pralo, deti i dospeli, zaci i studenti MABEL se dobre bavili, ocenili pohosteni a darek - keramicky destnik Mabel!
STOP
I letos zůstávají
brány agentury MABEL otevřeny po celé léto!

Neváhejte a "naordinujte si"
individuální letní výuku Aj, Fj v příjemném prostředí učebny MABEL
či na svém pracovišti, kam za Vámi lze dojíždět.

Letní rozvrh MABEL je velmi flexibilní, přizpůsobí se Vašim představám, nepravidelné docházce, respektuje Vaši pauzu o dovolené...

A v pondělí 15. září 2014 v 15 hodin
rozhodně do MABEL přijďte
na Den otevřených dveří a
deštníků!

Máte šanci získat originální deštník MABEL a hlavně a samozřejmě se (opět) zapsat do rozvrhu MABEL v řádném školním roce!Agentura MABEL již zahájila předadventní čas a postupně svým studentům/klientům rozdává originální keramické dárky Mabel, tentokrát navíc ozvláštněné o pletený doplněk, k tomu samozřejmě tematicky vyladěné vánočně-novoroční přání :-)
Agentura MABEL na podzim roku 2013 prošla zásadní rekonstrukcí ve snaze překvapit a potěšit své studenty, klienty. Vzhledem k tomu, že v původní verzi byla slavnostně otevřena 5. prosince 1997, si již takový radikální "lifting" zasloužila. Vítejte!
Agentura MABEL své brány po celé léto opravdu nezavřela, výuka probíhala v příjemném prostředí učebny či v zahradě pod slunečníkem. Studenti toto zpestření ocenili, přivítali.
Nadále se v průběhu výuky podává v MABEL káva, čaj, studené nealkoholické nápoje, samozřejmě ZDARMA. Začátek školního roku tedy rozhodně provoz MABEL nijak nezaskočí. Pokud se chcete zdokonalit ve francouzštině či angličtině či chcete se studiem začít, neváhejte, okénka rozvrhu MABEL se rychle zaplňují! Jste vítáni!


Letos se brány agentury MABEL nezavřou po celé léto. Stále tedy máte možnost využít příjemného prostředí učebny MABEL ke studiu francouzštiny, angličtiny v rámci individuální výuky. Platí samozřejmě i nabídka výuky ve firmách! PROŽIJTE KRÁSNÉ PRÁZDNINY, UŽIJTE CESTOVÁNÍ A POUŽÍVEJTE CIZÍ JAZYKY :-)


Jako dárek k Vánocům a na závěr kalendářního roku MABEL opět připravila originální keramickou "MABELKU" - tentokrát maják spolu s přáním, ať maják MABEL svítí na cestu za štěstím a úspěchem!

Jako tradičně agentura MABEL s radostí a ochotně přispívá do tomboly v rámci vyhlášené a hojně navštěvované akce ČARODĚJNICE v Horních Počernicích.Pravidelná letní intenzivní výuka Aj/Fj v MABEL letos bude nejen srpnová! Odstartuje totiž již 30. července a poběží až do 16. srpna, jako tradičně od pondělí do čtvrtka (= kromě pátků!) od rána do večera zcela individuálně na základě požadavků studentů. Čím dříve si "svůj čas" stanovíte a agenturu MABEL kontaktujete, tím snáze lze Vašim konkrétním představám vyhovět.


Agentura MABEL přeje svým studentům, klientům a příznivcům radostný rok 2012 a těší se na další - i novou - spolupráci!


Srpnová mimořádná výuka v MABEL proběhla dle plánu, noví studenti plynule přecházejí do rozvrhu MABEL v řádném školním roce 2011/12, brány MABEL jsou zatím otevřeny i pro Vás! Přihlaste se včas!


MABEL oproti původnímu plánu svoji výuku protáhla až do samého závěru školního roku - do 30.6. - a již vesele rozdává svým studentům a klientům letní keramické dárky a přání Mábelky.

Drak symbolizuje začátek podzimu, měsíc září, tedy návrat do školních lavic - a samozřejmě též do učebny MABEL.


Tak ať neprožijete prázdniny, dovolenou na draka - a v září trefíte za MABEL vrátka!

POZOR - stále platí i nabídka mimořádné srpnové výuky v MABEL, ještě se najdou volné termíny!
Výuka v řádném školním roce 2010/2011 bude v MABEL ukončena v pátek 17. června 2011.

Pravidelná mimořádná srpnová výuka bude zahájena v pondělí 1. srpna 2011 a proběhne vždy od pondělí do čtvrtka
(1.8.-4.8., 8.8.-11.8., 15.8.-18.8., 22.8.-25.8.).


Výuka v agentuře MABEL

v kalendářním roce 2010 končí

v úterý 14. prosince.

Těším se na Vás opět od úterý 4. ledna 2011!


Z různých důvodů nebude v MABEL probíhat výuka

od středy 29. září do pátku 8. října 2010.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Radka Sadílková


Pravidelná a oblíbená srpnová výuka v MABEL byla dle plánu zahájena v pondělí 2. 8. 2010. MABEL samozřejmě nadále nabízí i své překladatelské a tlumočnické služby.


Brány MABEL se pomalu zavírají!

Pravidelná výuka ve šk. r. 2009/10 končí v týdnu od 14. června do 18. června. Studenti, klienti a přátelé MABEL jako tradičně obdrží originální keramický dárek—tentokrát nazvaný Mábelka—a letní přání s citátem z knihy Cirkus v zimě (Cathy Dayová)

"Kdo poznal svět, nedokáže o některých věcech mluvit, a tak radši používá metafory".


Ovšem
s MABEL
dokážete mluvit
o všem!A jako ochránce na letní putování MABEL svým studentům "přibalila" zobrazení aztéckého boha s jazykolamným jménem Quetzalcoatl!


Nezapomeňte, všechny cesty vedou do MABEL! Stále se ještě můžete hlásit na mimořádnou srpnovou výuku. Brány MABEL se otevřou opět 2. srpna 2010!


A je tu opět každoročně očekávaná nabídka!

Mimořádná srpnová výuka angličtiny a francouzštiny v agentuře MABEL proběhne od 2. srpna do 19. srpna 2010, vždy od pondělí do čtvrtka a od rána do večera—dle individuální dohody, dle potřeb studentů. Tradičně tuto možnost vítají a využívají zájemci o výuku, na které v rozvrhu MABEL během školního roku nezbylo místo.


MABEL se tradičně rozloučila v závěru kalendářního roku se studenty a klienty rozdáváním originálních keramických dárků a novoročních přání. Tentokrát šlo o dva kusy Ameriky – jeden na fotografii a druhý představoval "ten Manhattan".Závěrem roku 2009 knižní pulty ozdobila kniha HROZNÁ PRAVDA, kterou z francouzštiny přeložila Radka Sadílková. V případě zájmu o věnování do knihy byl zvolen text: "S přáním krásných pravd a žádných křivd."


Srpnová výuka Mabel proběhla jako tradičně v pohodě a v příjemném prostředí. Noví i stávající studenti Mabel tak mohou nenásilně vykročit do dalšího školního roku. Mabel přes léto rovněž překládala a tlumočila, tedy nezahálela a je připravena své zkušenosti předat.

MABEL nezahálí...

Koncem loňského roku a celý letošní leden probíhala v luxusním sídle firmy Ferring výstava fotografií. Obrázek o ní si můžete udělat z následující "reportáže".


Agentura MABEL ukončila řádnou výuku ve školním roce 2008/9 v týdnu od 8. do 13. června, jako tradičně rozdala originální letní keramické dárky s letním přáním MABEL a těší se na mimořádnou srpnovou výuku (nabídka stále platí) a na opětné shledání v novém školním roce.


Hledat nůše MABEL mezi šiškami je jako hledat jehlu v kupce sena. Či ne?


Letní přání MABEL černé na bílém


Již nyní se můžete přihlásit na mimořádnou letní výuku MABEL v měsíci srpnu. To znamená, že lze zvolit zcela individuální rozvrh dle Vašich konkrétních potřeb a časových možností. Docházet na výuku můžete denně, třeba i dvoufázově (ráno a večer).

Výuka probíhá od 10. srpna do 27. srpna 2009 od pondělí do čtvrtka od 7.00 do 19.00 hodin.

Nově přijatí studenti pak mohou v září plynule navázat další výukou v rámci řádného rozvrhu MABEL pro školní rok 2009/2010. Letní výuka MABEL se vždy těší velké oblibě, proto neváhejte!


MABEL jako tradičně svým studentům a klientům rozdává originální novoroční přání a keramický dárek - tentokrát oříšek a P.F. s textem: "Ať vyluštíte nejeden oříšek (nejen překladatelský)..."
Srpnová výuka proběhla tradičně v příjemné atmosféře a agentura MABEL nenásilně vplula do nového školního roku. Máte-li zájem o výuku francouzštiny a angličtiny, ještě je možnost. Neváhejte.

MABEL v týdnu od 9. do 13. června ukončila výuku ve školním roce 2007/2008. Svým studentům a klientům rozdala tradičně originální letní přání a keramické dárky MABEL - tentokrát praktická a slušivá zavazadla.


Košík plný zavazadel od MABEL


Sbalte si své zavazadlo...!Přeji Vám, ať v roce 2008 patříte k esům a vše zvládnete hravě!


6. září 2007 proběhla „Šiškopárty“- soutež o nejhezčí šišku a originální fotografii lesa – spolu se zápisem na výuku angličtiny-francouzštiny. Účast hojná, porota přísná, ceny uděleny, rozvrh zaplněn. Každý účastník obdržel již tradičně originální keramický dárek agentury Mabel (limitovaná série).


Mgr. Radka Sadílková rozšiřuje nabídku svých služeb jako čerstvá držitelka osvědčení o absolvování dvousemestrálního doplňkového studia pro tlumočníky, překladatele pri Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze 2006/2007.