Admini

Kraslická organizace Royal Rangers vznikla xx.xx.xxxx jakožto 22. přední hlídka v České republice. Náplní práce je povětšinou hra. Tím jsou myšleny bojové hry od několikahodinových výletů přes střelbu pistolí a vzduchovkou, paintball a airsoft až po několikadenní bojové hry a bitvy. Jako organizace s pravidelnými schůzkami funguje RR Kraslice už téměř dva roky ( září 2002 ).

Členy se stávají většinou školní děti ( od 5 třídy ZŠ až po středoškoláky ) a to složením základní zkoušky a přísahy. Ke konci každého roku skládají též všichni zkoušky na Rangerovské hodnosti ( Ranger I. a později II. stupně ) anebo v průběhu roku během několikadenních akcí plní testy na výkonostní hodnosti (Elite sniper- za střelbu, Pitbull- za sebeobranu, SAS- za statečnost v akci ...)

Další příjemnou věcí bývají pravidelné kluby. Zde je namístě říci, že Royal Rangers vznikly v americe jakožto křesťanský klub. Styl práce RR se dělí na Americký a Evropský. Evropský způsob je více o bohu, ale Americký je více o práci dospělých s dospívajícími a dětmi ( něco na principu Skautingu ). Naše hlídka se řídí Americkým způsobem. Kluby se většinou konají jednou týdně po pracovní době ( cca 17:00-19:00 ) v tajné Rangerovské základně. Prozatím je to jedna místnost v domě jednoho z vedoucích.

Jakožto každá správná organizace pro mládež i RR dostává od státu finance na svou činnost. Každý člen má po zaplacení ročního členského poplatku ( asi 50 Kč ) právo na příspěvek na akce od vedoucích. Za státní dotace se též nakupuje výstroj a výzbroj. Mezi ni patří dvě vysílačky a několik airsoftových zbraní MP-5 a k nim samozřejmě neodmyslitelné ochranné brýle.

Akce

Členové

Fotogalerie

Klubovna

Kluby

Novinky

Airsoft Tým SSU

 

Pocítadlo - počet shlédnutí

Pocítadlo - počet různých návštěvníků