Plánované akce

Bystré v orlických Horách

Akce konaná v takřka neomezeném prostoru orlického podhůří v lokalitě obce Bystré se zajisté vyvedla. Dokonalé prostředí a zápal bojujících na obou stranách udělal z této akce něco, na co se jen tak nezapomíná. Dokonce i ubytování bylo zajištěno :))

Po několikahodinové aklimatizaci se jednotka amerických spojenců, podporována skotskou a anglickou jednotkou, přesunula na ukořistěném nákladním voze značky Praga blíže k frontě. Seřadiště bylo u místní dělostřelecké pevnosti, která až do těchto dnů připomíná onu Mnichovskou ohavnost.

Naše jednotka se po celou dobu držela značně v předu a několikrát nepřítele překvapila. Avšak vzhledem k jeho značné přesile jsme museli spolupracovat s jednotkou 94. pěší pod velením Mr. Dvoracka. Přibližně po 30 kilometrech pěšího chůzoběhu, 9 hodin strávených v terénu, množstvím válečných suvenýrů a německých zajatců jsme navečer akci ukončili a přes husté provazy deště se vydali na cestu k táboru. Den byl samozřejmě ukončen dle vojenského standartu nástupem a odchodem do místního občerstvovacího zařízení. Akce se tudíž vyvedla.

Zúčastnění týmu na 80%: Josh, Kid, Harmon, Tranďák