Prodej pozemků,bytů,Minice,Kralupy nad VltavouFirma STAVOSMART s.r.o

Vznikla spojením dvou firem (s technologickým, odborným a finančním zázemím), které působí na českém trhu řadu let.

Cílem je efektivně využít kapacitu obou firem v rámci daného projektu.

Jako významný subjekt při vytváření Minické krajiny, která je přímým článkem, kde prochází místní komunikace která spojuje Pražský okruh a Kralupy nad Vltavou, úzce spolupracujeme s městem.

Koordinujeme výstavbu sítí a komunikací s návazností na stávající a novou lokalitu, aby nevznikl areál podobající se satelitním městečkům. Všechny zásadní kroky plánujeme s městským zastupitelstvem www.mestokralupy.cz a ateliérem pro urbanistické plánování www.up24.cz..Stavební firma Singidunum

Působí a má převážně zakázky v lokalitě Praha západ a Kralupy nad Vltavou a okolí.
Po zákonné povinnosti 5 let praxe v českých firmách a nostrifikaci diplomu ministerstvem školství ČR vlastní činnost provádí od roku 2002.
Mezi naše zákazníky patří lidé různých profesí a postavení např. rada ministerstva obrany, manažeři různých firem, číšníci, elektrikáři, střední firmy, nebo úvěroví makléři.
Činnost provádění staveb jejich změny a odstraňování, projektování, provozování vodovodu a kanalizace, laboratorní činnost v oboru stavebnictví.
Zkušenosti máme s prodejem pozemků Praha západ a Kralupy nad Vltavou a prováděním staveb menšího až středního rozsahu.

www.obchodni-rejstrik.czAutodoprava Kyllar

S širokou paletou vlastní mechanizace a vozovým parkem je středně velká firma na provádění zemních a výkopových prací, přeprava a doprava materiálu, kontejnery, likvidace odpadu.
Působí v širokém okolí Kralup nad Vltavou a Prahy - více na www.kyllar.cz

www.obchodni-rejstrik.czSPOJENÍM našich dvou firem vznikla firma STAVOSMART s.r.o., která je schopna poskytnout kompletní zázemí pro naši stavební a developerskou činnost s použitím vlastních odborných, technologických a finančních prostředků.


Panorama I

Prodáno

rok 2007 - 2008
přes realitní kanceláře:
RK Royal  a  EU-Finance

(prodáno)
   

Panorama Ia

Aktuálně - 15 parcel

Všechny sítě zkolaudovány  
To znamená, že všechny inženýrské sítě (včetně přípojek a pilířků) již jsou vybudovány a zkolaudovány
Navazuje na již vyprodanou Panorama I

Na našich parcelách už stojí první zkolaudovaný dům
(pro rok 2010-2011)

Panorama II

Vydáno územní rozhodnutí

Stavba obsahuje:
- 33 samostatně stojících rodinných domů, 6 viladomů, 3 bytové domy, inženýrské sítě včetně přípojek k jednotlivým objektům – plyn, vodovod, kanalizace, elektro, komunikace, chodníky, veřejné osvětlení a přístupová komunikace
(pro rok 2011-2012)
© 2009 Copyright Stavosmart www.okoloprahy.cz www.prodej-bytu.net www.prodej-pozemku.net www.1-0.cz www.sousede.cz www.stings96.cz