HOME

 

DOPRAVA V JIHOČESKÉM KRAJI ZDARMA
 


Vestavěné skříně s posuvnými, skládacími nebo otvíracími dveřmi Madekop Vám vyřeší problémy s úložným prostorem v každé místnosti - v ložnici, předsíni, obývacím či dětském pokoji, v kanceláři. Ze široké škály nabízených materiálů - zrcadel, skel, imitací dřeva, lakovaných povrchů, žaluziových a mřížkových výplní, ratanových výpletů a také možnosti čalounění dveří si jistě vybere podle svého vkusu a "kapsy" každý zákazník.

Univerzálním a tudíž i nejčastějším řešením jsou dveře posuvné, pohybující se na kolečkách ve vodících kolejnicích. Oceníme je zejména tam, kde před čelem skříně není dostatek volného místa. Obdobně nenáročné na manipulační prostor jsou dveře skládací - ty navíc okamžitě zpřístupní celý vnitřek skříně a jsou nejčastější volbou pro rohové skříňové sestavy.

Malé prostory přímo nabízejí instalaci otevíracích či otočných dveří. Velmi výhodné jsou kombinace posuvných a otočných dveří do jedné místnosti. Sortiment barevnosti dveřních rámů je totiž totožný.

Čelo skříně představuje v interiéru výrazný pohledový prvek, proto je dveřním křídlům dopřána tak bohatá škála provedení. Platí to zejména pro dveřní výplně: od běžného lamina k mnoha desítkám dezénů s imitací dřeva, mřížkových, žaluziových, kazetových nebo čalouněných výplní k různým výpletům z ratanu, od mléčného, ornamentálního, kouřového či barevného skla přes makrolon až k barevně tónovaným zrcadlům. Ta jsou stejně jako skleněné výplně podlepena bezpečnostní fólií a vztahuje se na ně pětiletá záruka.

 

 

  MOŽNOSTI UMÍSTĚNÍ

 

  MATERIÁLY

    FOTOGALERIE
    UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE
ROMAN GRYC
vzorková prodejna
Otakarova 20
České Budějovice

tel./fax: 387 311 281
mobil: 602 793 232
e-mail: grycc@volny.cz
http://www.gryc.zde.cz

 

CNW:Counter
webdesign 2010
© Pelikán design & reklama