Havilah's Page
Úvod
- Úvodní stránka
 
Software
 
Hardware
 
Kultura
 
Astronomie
 
Ostatní
 
Web
 
O nás
- Redakce
 

Spřátelené weby:

Strategie


Reklama:

Seznam

  Vítáme vás na našich osobních stránkách. Doufáme, že zde naleznete užitečné rady a informace. Pro začátek jsme zavedli šest stálých rubrik. Jestliže byste chtěli do těchto rubrik sami přispívat, napište nám na naši adresu. Byli bychom také rádi za jakékoli návrhy či připomínky. Předem vám děkujeme. Příjemné chvíle strávené na těchto stránkách vám přeje Havilah team.


RPG Auditorium
(pro bližší informace klikněte zde)

Auditorium pro všechny hráče RPG...rady, porady, problémy a život v RPG...


Malá pauza... Datum: 11.10.2000 0:00 Autor: Giotto

Asi jste si všimli, že z dřívějšího obnovování stránek 2x týdně sešlo. Už to nikdy nebude jako předtím. Já bych vám rád nyní vysvětlil proč, jak a co.

Od října chodím do školy a abych pravdu řekl, tak opravdu nestíhám. Jde o to, že do školy jdu ráno v 7:00 a vracím se domů okolo 20:30 naprosto vyčerpán. Nestíhám své koníčky, kamarády a zábavu vůbec. Pevně doufám, že je to jenom tím "prvákem" a že se to zlepší.

Závěr je takový, že se již nadále nemůžeme věnovat tvorbě těchto stránek s takovou rychlostí jako do nedávné doby. Ovšem nechceme zcela opustit tak výbornou hru jako je Baldur's Gate. To ani náhodou. Rádi bychom opravili nějaké věci, které nefungují. I nadále vám budeme nápomocni v radách s BGI, TOTSC a částečně IWD, který jsme ještě celý nedohráli (jsme v šesté kapitole a vypadá to, že dál to nepůjde - nestíháme). Také připravujeme takový menší projekt, ale to je zatím v oblasti dohad.

Prostě a jednoduše si dáváme menší pauzu do doby než budeme zase schopni se BG věnovat na "plný" úvazek. Doufáme, že za celou dobu fungování těchto stránek, jste alespoň jednou narazili na věc, jež vám pomohla. K tomuto účelu to také mělo sloužit. Rád bych nyní řekl: ,,Nashledanou", ale lepší asi bude:

,, Baldur's Gate forever..."......

Sraz hráčů BG v Praze Datum: 14.8.2000 0:00 Autor: Giotto

Již delší dobu slýchávám názory, že by nebylo špatné udělat sraz lidí, kteří zasvětili většinu času BG (a nyní IWD). Od prvotních návrhů a nápadů vše konečně dostalo realný tvar. Takže...

DNE 26.8.2000 SE KONÁ V PRAZE

SRAZ HRÁČU HRY BALDUR'S GATE

Sraz bude v bistru BAVODO v ulici Klapkova 2, Praha 8 Kobylisy. Dostanete se tam ze stanice metra Palmovka (trasa B). Výstup směr Žižkov, Holešovice, Stírka. Vylezete a v ulici, jež je z kopce (nebojte...je tam pouze jedna z kopce! :-)) nasednete na jakoukoli tramvaj (snad 10,25 atd.) směrem Ke Stírce. Mám dojem, že v Klapkově ulici je nyní výluka, takže místo toho, abyste odbočili tak pojedete o takových 50 m dál. Takže se vrátíte a na rohu křižovatky je ono bistro BAVODO. V zadní část je naše základna :-). Oficiální "zahájení" je v 18:00, takže přiďte včas. Tady je mapa. Pro "zápolní" je možné (po dohodě se mnou!) zajistit střechu nad hlavou.

Pokud byste se však tomuto "hledání" chtěli vyhnout, tak takový neoficiální sraz bude v 17:00 u budky, jež je hned uprostřed nástupiště stanice Palmovka. Pozor! Na nikoho nečekáme! Takže tam pak budete muset trefit sami.

Pevně doufám, že kromě skalních fanoušků o kterých se očekává, že dorazí, přijdou i nový lidé. Nebojte a přiďte všichni...myslím, že nuda nebude. To, že nebudeme jen mluvit je vám snad jasné :-)))....

Pokud jsem vás alespoň trochu navyklal, tak se ozvěte na mail. To platí pro všechny, kdož se chtějí zůčastnit. Rád bych měl přehled, kdo dorazí. (hlavně kvůli rezervaci)