Naše firma se již řadu let zabývá výrobou chemických přípravků pro odstraňování barev a laků, čištění předmětů od vrstev organických látek (tuků, pryskyřic) apod..

Naše přípravky umožňují efektivní stahování klasických barev a laků stejně tak jako práškových vypalovacích systémů ze železných předmětů , ale i předmětů z barevných kovů, některých plastických hmot a předmětů ze silikonové gumy. Specializujeme se na čištění výrobků z materiálů, jako je mosaz, zinek, hliník a jeho slitiny, způsobem, který nepoškodí povrch a umožňuje opětovné lakování.

Pro tyto účely vyrábíme řadu přípravků, které je možné používat ve Vašem odlakovacím zařízení, nebo je možné provést odlakování na zakázku.

 

Většina našich přípravků na odlakování je recyklovatelná!

 

Věříme , že Vám pomůžeme vyřešit buď jednorázové nebo trvalé problémy s odlakováním a čištěním, které se vyskytují při povrchových úpravách, a tak se zařadíte k našim spokojeným zákazníkům.

Systém řízení kvality ISO v naší společnosti vybudovala a v rámci outsourcingu udržuje poradenská společnost MBK Consulting, s.r.o.

www.mbk.cz

Vyberte si z naší nabídky:

Výroba a prodej speciální chemie

Destilace

Odlakovací přípravky

Odlakování

 

GSM: +420 724 041 607

Tel/Fax : +420 241 760 507

ikaru@volny.cz

© copyright 2008 IKARUS