Irina Slucká - Lady of Figure Skating
Archiv

15. února 2004

Přináším vám zprávu ze serveru lenta.ru (viz níže). Ačkoli není úplně nejaktuálnější, shrnuje předchozí události a přináší další ohledně nadcházejícího mistrovství světa.

Irina Slucká vynechá evropský šampionát, ale může vystoupit na světovém šampionátu

Ruská krasobruslařka Irina Slucká vynechá v únoru evropský šampionát, ale vede systematickou přípravu k tomu, aby se mohla zúčastnit světového šampionátu. Slucká začala trénovat na ledě, oznámila AP.

„Začala už s tréninkem. Hlavním cílem podle Iriny je v této chvíli dokázat Ruské krasobruslařské federaci, že je hodna účastnit se mistrovství světa,“ řekl agent krasobruslařky Ari Zakarjan. - „Irina původně neplánovala vystoupení na ruském a evropském šampionátu, doufá však, že na mistrovství světa nabere svou formu“.

Připomeňme, že po odmítnutí účasti na loňském mistrovství světa z osobních důvodů, se Slucká dlouhodobě léčila. V létě minulého roku byla hospitalizována s chronickým astmatickým zánětem průdušek a zápalem plic. Po uplynutí krátké doby lékaři objevili zánět osrdečníku. Příčina vzniku této nemoci není lékařům doposud známa. 20. září Sluckou propustili z nemocnice a od té doby začala postupně znovu obnovovat svou formu.

Aby se Slucká dostala do sestavy národního mužstva na nadcházející mistrovství, které proběhne na konci března v Německu, je nutné získat povolení od krasobruslařské federace, protože Irina Slucká vynechala klasifikační turnaje a nesplnila tak podmínky nutné pro účast.

14. ledna 04`

zdroj:

http://lenta.ru/sport/2004/01/14/slutzkaya/

translation:

tomascz

webmasters: Keyla, Sousse, tomascz e-mail.cz: irinaslutskaya@volny.cz
Tyto stránky jsou neautorizované. (This web is not authorised.)
tomascz © Irina Slucká - Lady of Figure Skating
2004 - 2006