Vítejte na


 


Datum poslední úpravy stránky 29.04.2000

Number of acceses:

Pokud jste zavítali na tuto stránku pravděpodobně patříte k mým známým, nebo kamarádům (to mě napadlo asi proto, protože jsem vám všem tudle adresu mailoval, no nejsem já chytrej (aspoň trošku to se musí uznat)). A proto vám všem děkuju že jste si udělali chviličku a mrkli jste, alespoň očkem sem.na moje skromné a doufám, že postupně se rozvíjející stránky.

Takže nyní bych se vás pokusil ve stručnosti přiblížit, s čím se na těchto stránkách budete moc setkat. No abych vám řek pravdu já ani sám zatim nevim. Ale určitě tady pro začátek bude něco trošku o mě (to víte že jo o kom jiným by měli být moje stránky co) a postupem času uvidíme. Zatím berte tuhle stránku pouze jako zkušební a budu rád když se na ní čas od času zase vrátíte. Taky budu rád když mi napíšete co se vám tady líbilo, nebo naopak nelíbilo (spíš líbilo).


A teď už konečně nejaké novinky. Včera jsem se konečně po dlouhé době dostal do kina a že nevíte na co? Název má dvě, slovy 2 slova a první začíná na S a druhý na P. No jasně na SOUTH PARK - BIGGER, LONGER & UNCUT s krycím názvem (South Park - peklo na zemi). Jelikož jsem odkoukal skoro všechny díly South Parku co šly v TV, tak jsem si myslel, že mě nemůže nic překvapit. Omyl !!!!!!!!! Od začátku až do konce jsem lapal po dechu a absolutně netušil že by mě tento seriál mohl něčím ještě tak překvapit. Po shlédnutí celého filmu jsem totiž zjistil, že TV seriál byl pouhým slaboučkým odvárkem, který se krčí v koutečku před tímto sprosťárnami nabitým, nechutnostmi přetékajícím a perverznostmi šířícím bratříčkem. Takže pokud můžu radit hnedka si mazejte koupi lístek, jinak oslepnete a budete se smažit u Satana se Sadámem v pekle.

Na další stránce máte pár obrázků ze South Parku + supr čupr šetřič obrazovky na přilepšenou.  

Page 2