Ing. Pavel Komínek, Litohoř 143, IČO 68595301, okres Třebíč , PSČ 675 44, tel. 777 077 764, e-mail: pkominek@email.CZ

 Zahradní koupací jezírka na klíč, přírodní bazény, okrasné rybníčky, potůčky

 Biofiltry - filtry - čištění pro bazén, koupací jezírko, rybníček.

 Eko přírodní jílové dno - jíl, bentonit

 Obrázky jezírek zahradní rybníčky

 Jezírková folie kaučuk EPDM Firestone hydroizolační guma cena 169 Kč

 Čerpadla, filtrační materiály, vzduchování, fontány a příslušenství

 Vodní rostliny, bahenní okrasné jezírkové

 Praktická řešení, údržba, služby, rady

 Veřejná přírodní koupaliště realizace

 Kořenová čistírna odpadních vod

 Hydroizolace střech balkónů
 Čistá vodní nádrž pro každého - jezírka všech druhů a velikostí zhotovíme z nejkvalitnější fólie.  Budujeme KOI jezírka, OBECNÍ KOUPALIŠTĚ, VODNÍ STAVBY (hydroizolační) - návrhy, poradenství, konzultace, projekty, realizace na klíč, následný servis, pravidelná údržba, čištění, technické vybavení, prodej příslušenství.

  Zhotovíme koupací jezírko - biotop - cena od 1870 KČ ZA METR ČTVEREČNÍ. STAVBA VODNÍCH PLOCH dle Vašich představ (KOMPLETNÍ DODÁVKY od výkopu až po osázení rostlinami). Ekologické okrasné koupací jezírko s přírodním samočištěním - koupání pro alergiky, se přibližuje přírodnímu vzhledu a přírodním podmínkám. Dobře založené zahradní jezírko funguje jako přírodní ekosystém (bez jakékoliv techniky a elektřiny - vodu čistí rostliny a další vodní organizmy) s trvalou kvalitou vody vhodnou ke koupání.
 
REALIZACE I V ZIMĚ POD BODEM MRAZU umožní EPDM FOLIE (UMĚLÝ BUTYL syntetický kaučuk Firestone), KTERÁ JE NEJLEPŠÍ, nejpevnější, nejpružnější, nejodolnější PROTI UV ZÁŘENÍ. Folie Firestone EPDM JE DOKONALE PRUŽNÁ I PŘI TEPLOTÁCH POD NULOU (oproti PVC, které vydrží podstatně kratší dobu a daleko menší namáhání): .

Dále nabízíme vyčistění vašeho malého i hodně velkého jezírka odsáním nečistot velice výkonnými profesionálními vysavači jezírkových kalů za cenu od 990,- Kč v závislosti na velikosti vašeho jezírka a množství nečistot v jezírku.

 Působnost: celá ČR, Čechy, Vysočina, Jihomoravský kraj, Jižní Morava, Třebíč, Jihlava, Znojmo, Telč, Dačice, Velké Meziříčí, Brno, Praha

  Jezírka ke koupání – pro dokonalou čistotu vody slouží v jezírku bio nebo kořenový filtr , který je bez údržbový a pomáhá udržet biorovnováhu ve vodní nádrži (stejné jako čištění vody v přírodě). Nabízíme vodní čerpadla s velmi malým příkonem od 30 do 80 W. Používáme osvědčenou technologii pro čistou vodu průhlednou 6 metrů (vliv má složení vody, průtočnost nádrže, stupeň eutrofizace, povrchy, bentos, vodní živočichové a rostlinstvo, sluneční svit, teplota, nálety, hloubka a celá řada jiných, stejně významných činitelů). V jejich vzájemné vyváženosti pak spočívá tajemství čisté vody. Proto také žádné alergické reakce, zvláště u dětí. BIOTOP je vhodný pro všechny!

  Biotopy, okrasná, koupací jezírka, rybníčky, potůčky, kaskády, jímky, jezírka pro Koi kapry, jezírka obřích rozměrů a hloubek , požární nádrže vybudujeme dle přání zákazníka.

  Pískové filtrace, biofiltry, filtrační systémy na míru

  Kořenové (rostlinné) čistírny

Používáme také folie TPO místo folie z měkčeného PVC - obsahují změkčovadla - většinou rakovinotvorné ftaláty, které se postupně luhují ven. Díky tomu plasty křehnou a praskají, folie se rozpadají. Je jen otázkou času, kdy bude PVC kompletně zakázáno. Koupí zbytečných PVC (polyvinylchlorid) výrobku podpoříte výrobu na bázi chlorchemie, která je velmi škodlivá životnímu prostředí. Mechanismus vstřebávání ftalátů je víceméně shodný jako u těžkých kovů. Ftaláty představují 30 až 51% hmotnostní podíl PVC. Jelikož ftaláty nejsou v PVC pevně vázány, uvolňují se do okolí. Přes pokožku nebo vdechováním se dostávají do krve. Ftaláty jak u dospělých tak i u dětí bez výjimky ohrožují funkce ledvin a jater, zvyšují riziko vzniku alergií či astmatu. Dále u dospívajících způsobují atrofii mužských reprodukčních orgánů (varlat) čímž přímo narušují plodnost. Při výrobě PVC unikají do životního prostředí nebezpečné toxické látky, například karcinogenní dioxiny. Kromě toho se na výrobu PVC spotřebovává velké množství rakovinotvorného chloru. Během spalování PVC opět vznikají nežádoucí vedlejší produkty, které jsou karcinogenní (jsou jedovaté v koncentracích pouhých 0,006 pikogramů na kilogram tělesné hmotnosti). Při skládkování vznikají tzv. skládkové plyny, které jsou díky PVC chlorované, což zvyšuje jejich toxicitu i negativní vliv na ozónovou vrstvu.