Život je pohyb, život je PROCES...

... ale přitom nemusíme být jen ovce

Mé aktivity v síťovém marketingu

Síťový marketing, MLM, přímý prodej či internetový prodej patří mezi způsoby, jak zlevnit a zrychlit pohyb zboží a služeb od výrobce či dodavatele ke koncovému zákazníkovi či odběrateli. V síťovém marketingu a internetovém prodeji se pohybuji již několik let. Za tu dobu jsem měl příležitost setkat se s různými více či méně seriózními firmami.

V tuto chvíli spolupracuji pouze s jednou firmou z oblasti síťového marketingu. Tuto firmu jsem zvolil z několika důvodů. Jedním z důvodů bylo to, že nad samotným podnikáním jsou ještě další hodnoty, jako třeba rodina, mezilidské vztahy nebo spravedlivá odměna. Dalším důvodem bylo to, že v této síti jsou výrobky a služby, které pomáhají lidem lépe a zdravěji žít (např. opravdu přírodní doplňky stravy, za kterými stojí více než 80 let znalostí a zkušeností).

A jak konkrétně funguje náš tým v síťovém marketingu? Dalo by se říci, že učíme lidi jinde a jinak nakupovat s tím, že z této změny nákupních návyků profitují i oni sami jako koncoví spotřebitelé. V rámci našich projektů je možné se zapojit různými způsoby. Zájemce si zvolit pouze spotřebovávání některých výrobků či služeb, může si zvolit odborné vyškolení a spolupráci na bázi poradenství a může si také zvolit spolupráci s cílem vytvořit si dlouhodobé nadstandardní finanční zajištění. K našemu týmu je však možné se připojit pouze prostřenictvím některého ze stávajících členů týmu, a proto síťový marketing.

Máte zájem o bližší informace? Pak by pro vás mohla být důležitá tato informace: Nehledáme žádné dealery, ani podomní prodejce!