Rozhodčí Šachového umění 1994-2018
a číslo/rok publikace s uveřejněním rozhodnutí

Rok
definitiv.
2# 3#+n# S# H# fairy
1994 (+)
ŠU 6/1996
Mlynka (Svk)
ŠU 9/1995
Křivohlávek (Cze) 3#
ŠU 8/1995
Buňka (Cze) n#
ŠU 8/1995
Brada (Cze)
ŠU 9/1995
Kotěšovec (Cze)
ŠU 10/1995
Skoba (Cze)
ŠU 10/1995
1995
ŠU 10/1996
Salai sr. (Svk)
ŠU 4/1996
Brada (Cze)
ŠU 6/1996
Henrych (Cze)
ŠU 4/1996
Dragoun (Cze)
ŠU 6/1996
1996
ŠU 10/1997
Kameník (Cze)
ŠU 6/1997
Libiš (Cze)
ŠU 6/1997
Bílý (Cze)
ŠU 6/1997
Bílý (Cze)
ŠU 6/1997
Lörinc (Svk)
ŠU 6/1997
1997
ŠU 12/1998
Kotěšovec (Cze) (*)
ŠU 3/2000
Klemanič (Svk)
ŠUS 4-6/1998
Fica (Cze)
ŠUS 4-6/1998
Jelínek (Cze)
ŠUS 4-6/1998
Sabol (Cze)
ŠUS 4-6/1998
1998
ŠUS 7-9/99
ŠU 4/2000
Valuška (Svk)
ŠUS 7-9/1999
Sovík (Svk)
ŠUS 7-9/1999
Buňka (Cze)
ŠUS 1-3/1999
Buňka (Cze)
ŠUS 1-3/1999
Manhart (Ger)
ŠUS 7-9/1999
1999
ŠUS 4-6/2000
Kotěšovec (Cze)
ŠUS 1-3/2000
Kos (Cze)
ŠUS 1-3/2000
Jelínek (Cze)
ŠUS 4-6/2001
Brada (Cze)
ŠUS 4-6/2000
Salai sr. (Svk)
ŠUS 4-6/2000
2000
ŠUS 7-12/2001
Markovcij (Ukr)
ŠUS 1-3/2001
Labai (Svk)
ŠUS 1-3/2001
Garai (USA)
ŠUS 4-6/2001
Aschwanden (Sui)
ŠUS 1-3/2001
2001
ŠS 80/2003
Moravčík (Svk)
ŠS 76/2002
Burda (Cze)
ŠS 76/2002
Henrych (Cze)
ŠS 81/2003!
Dragoun (Cze)
ŠS 76/2002
Wakashima (Jap)
ŠS 77/2002
2002
ŠS 83/2004
Barth (Ger)
ŠS 81/2003
Karel (Cze)
ŠS 83/2004
Parrinello (Ita)
ŠS 81/2003
Lörinc (Svk)
ŠS 81/2003
2003-2004
ŠS 91/2006
Buňka (Cze)
ŠS 89/2005!
Kuligin (Ukr)
ŠS 89/2005
Jelínek (Cze)
ŠS 87/2005
Gavrilovski (Mac)
 
Cheylan (Fra)
ŠS 89/2005
2005-2006 Brabec (Svk)
ŠS 96/2007
Gordian (Ukr)
3# ŠS 113/2011
n# ŠS 113/2011
Janevski (Mac) (**)
ŠS 134/2017
Kotěšovec (Cze)
ŠS 95/2007
Sabol (Cze)
ŠS 119/2013
2007-2008 Moravčík (Svk)
ŠS 105/2009
Burda (Cze)
ŠS 105/2009
Buňka (Cze)
ŠS 104/2009
Einat (Isr)
 
Trommler (Ger)
ŠS 107/2010
2009-2010 Kotěšovec (Cze)
ŠS 112/2011
Mihalčo (Svk)
ŠS 113/2011
Salai (Svk)
ŠS 112/2011
Jonsson (Swe)
ŠS 114/2012
Barth (Ger)
ŠS 115/2012
2011-2012 Markovcij (Ukr)
ŠS 119/2013
Sovík (Svk)
ŠS 123/2014
Jelínek (Cze)
ŠS 120/2013
Pachl (Ger)
ŠS 122/2014
Lörinc (Svk)
ŠS 120/2013
2013-2014 Kopyl (Ukr)
ŠS 131/2016
Šindelář (Cze)
128/2015
Müller F. (Ger)
 
Vanka (Cze)
128/2015
Huber (Rom)
 
2015-2016 Moravčík (Svk)
 
Karel (Cze)
 
Buňka (Cze)
 
Trommler (Ger)
 
Brabec (Svk)
 
2017-2018 Markovcij (Ukr)
 
Mihalčo (Svk)
 
Jelínek (Cze)
 
Vanka (Cze)
 
NN
 

(+) společné soutěže se Šachovou skladbou
(*) náhradní rozhodčí za pana Packu ze Slovenska
(**) náhradní rozhodčí za zesnulého pana Rosolaka z Polska
ŠU = Šachové umění (Československý šach), ŠUS = Šachové umění Suplement, ŠS = Šachová skladba

Všechny definitivní výsledky potvrdily beze změn dříve uveřejněné předběžné výsledky soutěží ŠU s výjimkou rozhodnutí označených "!".

Zpět

Datum poslední aktualizace: 3.4.2017