Zpět na úvodní stránku.

úvodní stránka - aktualizace stránky spočívá pouze ve změnách data poslední aktualizace stránek, na které směřují odkazy. Pokud je přidán na stránce nový text - upozornění na nové webové stránky o bambusech, tak je odlišen barevně.
pěstování bambusů  - nový text bude připojován na konec stránky pod samostatným názvem s odkazem v seznamu částí v úvodu stránky.
stránky jednotlivých druhů bambusů - jsou přístupné přehledně z úvodní stránky webu s vyznačením data poslední aktualizace odkazované stránky. Chronologicky podle nákupu rostliny jsou přístupné také ze stránky "pěstování bambusů".
Nový text a fotografie jsou přidávány na začátek stránky s uvedením data, ke kterému se text či foto vztahují.
kronika zahrady - aktualizace je prováděna připsáním textu s datem na počátek stránky.
ostatní zahrada - zatím jsou  stránka I a stránka II, pokud bude nový text, bude přidán jako stránka III s datem aktualizace uvedeným na úvodní stránce.
příspěvky návštěvníků - nový text bude přidáván s datem na počátek stránky.
stránka pro krajany - může být aktualizovaná pouze změnou odkazů na jiné stránky.
stránka průběhu teplot - průběžně jsou doplňovány pouze nové kalendářní měsíce.
Změny v odkazech na jednotlivých stránkách jsou podružné a proto nebudou avizovány jako aktualizace na úvodní stránce.
Datum poslední úpravy stránky na jednotlivých stránkách se mění automaticky jakoukoliv drobnou úpravou stránky a proto není znakem významnější obsahové aktualizace stránky.

Obrázky jsou umístěny na několika různých serverech a tak při výpadku některého serveru se některé obrázky nebudou zobrazovat..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAVRCHOLU.cz