Karavan klub Kalvárie

 

Přinášíme Vám několik informací o Jihlavském karavan klubu Kalvárie, kterého jsme aktivními členy. Název Kalvárie je odvozen od jedné ze čtvrtí v Jihlavě. Klub byl založen partou nadšenců již v roce 1978. Po různých obměnách čítá k dnešnímu dni zhruba 40 členů. Struktura našich výjezdů se za poslední léta v podstatě nemění. Začíná se většinou první nebo druhý víkend v květnu společným zahájením sezóny. Z posledních let jmenujme např. Jevišovice nebo Olbramkostel u Znojma. Další společnou akcí je červnové setkání spojené s pečením prasátka nebo jiných dobrot. Setkání probíhá na tábořišti U Sudu ve Vyskytné. Tato vesnička se nachází asi dvacet kilometrů od Jihlavy na trase Jihlava - Pelhřimov pod vrchem Křemešník. 

Poslední setkání se uskutečnilo 10.6. - 12.6.2005. Bylo o to veselejší, protože zde proběhla oslava hned dvou členů klubu. Zde přinášíme malou fotoreportáž :

 

Celé léto vyjíždí členové klubu na různá místa naší vlasti a na podzim se opět všichni sejdeme na tábořišti U Sudu, abychom společně ukončili sezónu. 

 

 

 Chcete-li zde umístit vzkaz, zašlete ho na můj e-mail a já ho rád na stránky umístím. Vyhneme se tak žertům a někdy až vulgárním poznámkám jako na jiných stránkách, kde jsou tyto rubriky volně přístupné.

 

 Vzkazy:

Další fotky zašlu na požádání e-mailem nebo po dohodě

 

 

Chcete se na něco zeptat nebo se podělit o zkušenosti? Kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme.

 

 

 Další odkazy:

 

 

 

 

zpět na úvodní stránku