English language English

KČT Náchod

Klub českých turistů

Levné ubytování v Náchodě

Turistická ubytovna v Náchodě ve vlastnictví KČT nabízí turistické ubytování pro širokou veřejnost. K ubytování nabízí celkem 41 lůžek v několika pokojích. Ubytovna je vzdálena přibližně 20 minut chůze od náchodského vlakového a autobusového nádraží.

Adresa ubytovny

Ubytovna KČT Náchod
Kladská 310
547 01 Náchod

Správcem ubytovny je paní Lenka Jedináková, mobil 776 111 533, e-mail yedi-leni@seznam.cz

Jak se dostat k ubytovně

Ubytovna je přístupná z Kladské ulice. Vjezd a vchod je za chráněnými dílnami "Amulet". Z nádraží se sem dostanete tak, že z něj půjdete doprava, stále Kladskou ulicí.

Mapa: Ubytovna KČT Náchod

Popis a vybavení ubytovny

Ubytovna KČT Náchod

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor naší ubytovny. Jsme nekuřácká ubytovna s levným, kvalitním ubytováním v ceně od 185,- Kč do 260,- Kč / noc. Sleva pro členy KČT 40,- Kč / noc. Děti do 3 let zdarma, děti 3 - 8 let 50,- Kč celý pobyt, děti 8 - 15 let 130,- Kč / noc. Od vlakového a autobusového nádraží Náchod 12 minut chůze ve směru na Hronov / směr doprava /. Kapacita 39 lůžek v jedno, tří a čtyřlůžkových pokojích. Společné soc. zařízení / M + Ž /, vybavená kuchyňka, společenská místnost s TV, WIFI, kolárna, parkoviště, zahrada s možností stanování a rozdělání ohně. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. V nejbližším okolí 2 restaurace 15 minut chůze, dále prodejna pekárny 5 minut chůze, večerka 10 minut chůze, obchodní centrum Kaufland a Albert 20 minut chůze. Centrum města 25 minut chůze. Ubytovna sídlí v příjemném a klidném prostředí na adrese Kladská 310, Náchod. Zajímavosti v okolí: Babiččino údolí, pevnosti Dobrošov vč. Jiráskovy chaty / nejkrásnější rozhledna Čech /, Teplicko Adršpašské skály, zámky: Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, údolí Peklo, klášter v Broumově, muzeum Merkur v Polici nad Metují, muzeum motocyklů a hraček Šestajovice u Jaroměře, pevnost Josefov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, polské lázeňské město Kudowa Zdroj atd.

V recepci je možnost připojení k internetu pomocí WIFI. Toto připojení zajistila firma GD-NET.

Fotografie ubytovny naleznete ve fotogalerii.

Ceník ubytování v Náchodě


Bližší informace".

Další možnost turistického ubytování: Jiráskova chata Dobrošov.

© 2005 - 2009 KČT Náchod     |      Kontakt    |      Dobrošov    |      Ubytovna Náchod    |      Sitemap    |      webdesign: © 2008Jaroslav Kabrhel