Webové stránky kapely KLIĎÁNKO

na novou adresu www.klidanko.cz

Za 3 vteřiny budete automaticky přesměrování.

Jsme parta muzikantů z Ústí nad Labem, která má ráda a hraje (a to zásadně živě) americkou moderní country music, zpívanou výhradně česky a to včetně vlastních textů. Některým známým i méně známým countryovým skladbám dodáváme vlastní aranže a specifický sound, nebo se vracíme k jejich původním originálním aranžím.

Vystupujeme na tanečních zábavách, hudebních přehlídkách a festivalech, na společenských akcích. Jsme schopni přijet kdykoliv a kamkoliv. Máme sestavené vystoupení (program) o délce trvání 5-6 hodin. S případným pořadatelem lze program individuálně upravit a to i s možností zajištění hostů do pořadu.
Disponujeme vlastní aparaturou o výkonu 2x 300W (koncový zesilovač Phonic, mixpult YAMAHA, mikrofony SHURE, reprobedny osazené reproduktory Craft, Subwoofery LEM), vlastním světelným parkem, vlastní dopravou vozidlem RENAULT Trafic.

Úspěchy

• podle čtenářů v anketě Ústeckého deníku - " Ústecký slavík " - o nejpopulárnější hudební těleso (bez rozdílu žánru, jednotlivců či skupin) v r.2002, 2003, 2004 a 2006 1.místo.

• V anketě Český slavík Mattoni pro rok 2003 v kategorii skupiny 36.místo!!!

• Naše písnička s názvem "To máš pravdu" v období listopad až prosinec 2003 písnička No. 1 po čtyři týdny v Country hitparádě na stanici Radio Sever (FM 88.8) a 2.místo za 3.čtvrtletí 2003