NAPSALI
Vaše příspěvky

 VANDR
Sněžnice 04

KONTAKT
Chcete napsat?

ZPRÁVY
Novinky z cest

ZAJÍMAVOSTI
Seriál o stromech 2 díl

 

Minulá čísla:

6
5
4
3
K dispozici je vždy pět čísel Vandrovníku - aktuální a čtyři předcházející

O již smazaná čísla či jejich části je možné mi napsat.


 

VANDROVNÍK

 
DÁNO 5.12. 04

Občasník

Milí vandráci, poutníci, trempové, tuláci, a vůbec lide přírodymilovný. Vandrovník je pokusem o internetový časopis pro toulavý národ. I vy máte  možnost, zaslat  mi   svůj  příspěvek, ať už se bude jednat o zachycení vašeho vandru či prostě o nějakou zprávu, zajímavost či postřeh, který jste na svých cestách učinili. Doufám, že to vše přispěje k našemu vzájemnému obohacení.
    Samozřejmě že je lepší koukat do nebe a do korun stromů, než na obrazovku, ale dejme tomu, že právě nemůžeš nikde vandrovat a cítit vůni volnosti. Pohodlně se tedy usaď a čti. Snad to bude k tvé radosti a poučení.

Robin.

Toho, co bych chtěl napsat je opravdu hodně. Třeba, že někdy se to prostě sejde. Jedna překážka se navrší na druhou, a tak z nejednoho důvodu jsem nemohl už skoro rok napsat nové číslo. A ne že by nebylo o čem či že by scházela chuť. Takže se omlouvám i když Vandrovník je opravdu jen občasník a nemá pravidelné časy nových čísel. Omlouvám se také všem, kteří mi poslali příspěvek, popis svého vandru a pak to mohlo vypadat, že námaha byla nadarmo, neboť jsem to zahodil a nikdy neuveřejním. Příspěvků si naopak cením. Ale jak už jsem zmínil výše, prostě bylo mnoho překážek, které bránily zpracování. Nicméně se k jejich uveřejnění jistě dostanu. Také bych měl zmínit, že Vandrovník vlastně už v květnu oslavil druhý rok trvání . Ale nebudu zdržovat dlouhými předmluvami. Snad vás zaujme i toto číslo.


HOLAN Sport -  vybavení do přírody            Jakýkoliv odkaz  HLAVNÍ STRÁNKA v minulých číslech odkazuje vždy na tuto stránku aktuálního čísla