KNÍŽE VIDEO
NABÍDKA
SVATBY
MATURITNÍ PLES
VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ
NAŠE VYBAVENÍ
CENÍK
KONTAKT
KNÍŽE VIDEO

NAHRÁVÁNÍ VIDEOKAMEROU

 

Jistě jste se zamýšleli nad otázkou zda natáčet rodinné oslavy, svatby, narozeniny či párty vlastní kamerou, nebo si pozvat kameramana. Otázka na první pohled jednoduchá. Mám vlastní kameru, ušetřím, jenže... Právě to jenže.

Pokud budete filmovat, nebudete moci prožívat události tak, jak by jste chtěli. Nebudete v tom pravém okamžiku na tom pravém místě. Vaše vybavení není a asi nebude takové, jaké by mělo být. Zkušenosti, pevná ruka, vybavení a následné sestříhání s dodáním titulků, fotografií a hudby, to vše není možné bez dobře zařízeného videostudia.

Hlavní chyby, kterých se dopouštějí rodinní kameramani jsou přepálená bílá barva, roztřesený obraz, nevhodná kompozice záběrů a postavení kameramana, neostrý a rozmazaný obraz.

Nebojte se zeptat, jaký formát záznamu kamera používá. Doba analogového záznamu je již minulostí. (Velká většina domácích kamer je analogová.) Pokud Vám kameraman sdělí, že ihned po obřadu dostanete nahranou kazetu, můžete si být jisti, že záznam je analogový. Což v důsledku znamená horší rozlišení barev, kontrast, jas a ostrost. Zkrátka horší kvalita VHS. A to už pomíjíme následný sestřih, ozvučení hudbou či vkládání titulků.

My nabízíme natáčení výhradně profesionálními digitálními tříčipovými kamerami CANON DM - XL 1 a CANON DM - XM 2. To znamená buď jednou či více kamerami, dle Vašeho přání.

Následné zpracování  probíhá na digitálních střižnách od firmy PINNACLE - doplnění titulků, hudby, grafiky a fotografií.

Vše je zpracováno digitálně, tedy bez jakékoli ztráty na kvalitě pořízeného záznamu.

Obraz i zvuk je zpracován na nejnovějším Software Adobe Premiere 6.0 od firmy ADOBE s možností dodání více než 100 obrazových efektů Hollywood FX Silver studia a množství zvukových efektů.

 

[KNÍŽE VIDEO] [NABÍDKA] [SVATBY] [MATURITNÍ PLES] [VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ] [NAŠE VYBAVENÍ] [CENÍK] [KONTAKT]