kocharowsky


Go to content

Main menu:Ctěný návštěvníku. Můj zámeček se nachází v půli cesty mezi Opavou a Krnovem, na konci obce Loděnice.Postaven
byl v prvé polovině 16.století. Na tomto místě původně stával renesanční zámeček a před ním zřejmě vodní tvrz. Je výborným výchozím místem pro toulky a cykloturistiku po Slezsku. V zimním období odsud není daleko také do hor, kde se lze věnovat zimním sportům. Vyrazit můžete také na návštěvu okolních památek a přírodních zajímavostí. V nedalekých Kravařích je pro Vaše sportovní vyžití zbudováno golfové hřiště o devíti jamkách.


Dobré jídlo a pití vás čeká v restauraci Archibald. K dispozici je nekuřácká místnost s kulečníkem a elektronickými šipkami. V čajovně Nut si si vychutnáte exotiku vodních dýmek a lahodných čajů. Po zámeckém schodišti se dostanete do předsálí s biliárdovým stolem. V prvém patře najdete Rytířský sál s jukeboxem a velký sál vhodný k uspořádání různých akcí s kapacitou do 80 lidí.

Ubytovací část se nachází v nejvyšším patře. 10 pokojů 2, 3 a 5 lůžkových. Pro náročné máme přichystáno apartmá s vířivou vanou.

V letní sezóně je otevřena zahradní restaurace s dětským hřištěm, bazénkem, pískovištěm, kolotočem a jako překvapení pro děti krotké kamerunské kozy.

Chloubou mou největší je pak
muzeum veteránů umístěné v parku, jehož prohlídka zajisté potěší srdce nejen mužského osazenstva.


Back to content | Back to main menu