Jihočeská chalupa -polosamota na potoce

Deštná u Jindřichova Hradce

Pronajímaný objekt, jehož hlavní devizou je klidné a příjemné prostředí, je umístěna v oblasti Českomoravské vrchoviny  v obci Deštná  u Jindřichova  Hradce  ve vzdálenosti  4 km od vodního  zámku  Červená  Lhota v relativně velmi slušném, zachovalém, čistém a zdravém životním prostředí.

Městečko založené před 700 lety s dominantou kostela svatého Otty a bohatým zdrojem minerálních pramenů bylo v 17. stol. třetí nejznámější lázeňskou oblast  Českých zemí.  Městečko si i v dnešní  době zachovává svůj osobitý ráz. V městečku jsou obchody, restaurace a lékař.

Uzavřený objekt bývalého  selského  stavení je umístěn na polosamotě v údolí na jednom z přítoků potoka Deštná  ve vzdálenosti 400 m od dalších obytných objektů. V těsné  blízkosti objektu protéká pstruhový potok na němž  je  vybudován průtočný rybník 20x15m. 

Kde nás najdete?

Pravidla pobytu

Majitel není v objektu přítomen. Týdenní turnusy zpravidla začínají v sobotu ve 13. hod a je ukončen následující sobotu v 10. hod, pokud není dohodnuto jinak.

Vybavení objektu lůžkovinami, voda a spotřeba elektrické energie do výše 60 kWh/ týden je v ceně pobytu. Spotřeba nad uvedenou hodnotu je hrazena dle platných ceníků.

Na tříděný odpad jsou připraveny nádoby. Možnost garážování dvou vozidel ve vyklizeném objektu stodoly. Domácí zvířata za úplatu povolena po dohodě s majiteli.

 

Dále Vám doporučujeme k nahlédnutí stránky dovolená v ČR. Dobrým typem jsou chaty a chalupy.

Těšíme se na Vás.

 

[Zpět]