Jeny Vebrová - Komenského knihkupectvíDovolte mi, abych vám představila svoji knihu "Tarot a já", která v těchto dnech vyšla.

Kniha je zároveň pracovní příručkou a je určena vám všem, kteří se zabýváte tarotovými kartami a chcete prostřednictvím tohoto orákula blíže poznat sebe sama.
Na jejích stránkách se s vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem načerpala ze své praxe tarotoložky, ale i můj pohled na cestu osobního a duchovního růstu vás nenásilnou formou nasměruje kudy a jak jít. A to vše pomocí cvičení, výkladů a dalších zasvěcených postupů, jež jsem sama i mí studenti odzkoušeli a vyhodnotili jako účinné nástroje na cestě sebezdokonalování.
Tarot je zde předkládán jako psychologický pomocník, který umí odkrýt nejenom to pěkné ve vás, ale ukáže i na vaše stinné aspekty osobnosti, jež je třeba přijmout, abyste se tak stali celistvými bytostmi.
Na stránkách knihy jsem také oslovila některé své studenty, aby do ní "vepsali" vlastní osobní zážitky a zkušenosti s tarotem. A tak budete mít možnost nahlédnout nejenom do mé "kuchyně" prostřednictvím uvedených cvičení, ale zamyslet se i spolu s mými studenty nad otázkou proč má vůbec smysl se tarotem jako takovým zabývat, co studium a práce s ním člověku do života přináší a jak se toto odráží v životě samotném.
Mým upřímným přáním je, aby se tato kniha stala pro každého adepta tarotu dobrým rádcem a pomohla mu v jeho každodenním životě, osobním a duchovním růstu.

Knihu je možné zakoupit v obchodě Mystique Rosseveltova 15 (ve dvoře) Plzeň


Cena knihy je 250,-Kč