Peklo na Zemi


Vypálí mi v kině požární inspekce oči?

––Original Message––
From: Karel Fajkus
Sent: Thursday, June 17, 2004 1:11 PM
To: Bruno Pahler
Subject: Kino Mír - Promítání rušené světly

Dobrý den,
včera jsem navštívil ve Vašem kině Mír v Opavě film Den poté. Velmi nepříjemně mě ale po celý film rušila 4 světla nad východy ze sálu, ve kterých prý byly (podle paní uvaděčky) dříve toho dne vyměněny žárovky, na popud požární inspekce.

Jas těchto světel je tak velký, že:

-intenzivně dosvítí až na promítací plátno, kde navíc za pomoci roztažených předních opon vrhají stín tak, že přibližně prostřední polovina šířky plátna je jimi osvětlena a krajní čtvrtiny jsou ve stínu opon; to je velmi silně vidět ve všech jen trochu tmavších scénách promítaného filmu a samozřejmě zcela zásadně narušuje představení;

-uprostřed osmé řady, kde jsem seděl, je z nich tolik světla, že tam lze i během promítání filmu číst noviny;

-z jejich přítomnosti v zorném poli diváka bolí oči, nelze se soustředit na film (toto je samozřejmě jen můj subjektivní dojem).

Doufám, že situaci znovu zhodnotíte a naleznete řešení, které uspokojí jak požární inspekci, tak nebude rušit promítání.

Očekávám Vaši odpověď,
s pozdravem

Karel FajkusZašleme vám kabel k UPS, Zn. za půl roku

Koupil jsem si nový nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) od renomované firmy APC, bohužel u ní nebyl sériový kabel pro komunikaci s PC. Ten se totiž objedná pomocí přiloženého kupónu, nebo zadáním kódu do webového formuláře – což jsem také 22.12.2003 udělal

Kabel přišel tuto středu, tedy 9.6.2004, což je po 170 dnech od objednání. A to jsem to nemusel ani jednou urgovat! ;)


<<   Úvod   Hledání   >>